اطلاعیه
با دستور دکتر افقهی/اکیپ های خط کشی مستقر در بهشت زهرا یک ماه پاداش عملکرد می گیرند – شرکت تعاونی شهریار
با دستور دکتر افقهی/اکیپ های خط کشی مستقر در بهشت زهرا یک ماه پاداش عملکرد می گیرند
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ اخبار

دکتر بابک افقهی مدیرعامل هلدینگ شهریار در پاسخ به نامه مدیرعامل عرف  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اکیپ های خط کشی مستقر در بهشت زهرا دستور پرداخت یک ماه پاداش عملکرد را برای این افراد صادر کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار، مدیرعامل هلدینگ شهریار هفته گذشته در معیت حسین تیموری مدیرعامل شرکت عرف ایران در ساعات اولیه بامداد با حضور در بهشت زهرا از نزدیک به کارکنان زحمتکش عرف ایران که مشغول اجرای خط کشی بودند خداقوت و خسته نباشید گفت.

در این بازدید که تا ساعت ۲.۵ بامداد ۱۲ شهریورماه؛ به طول انجامید مدیرعامل هلدینگ در جریان اجرای پروژه های خط کشی دوجزئی و معابر حرم امام و بهشت زهرای تهران قرارگرفت.

دکتر افقهی در این بازدید که در فضایی صمیمانه و آکنده از امید کارکنان و با حضور معاون ترافیک بهشت زهرا و تنی چند از مدیران عرف ایران برگزار شد؛ از روند بازیابی ماشین آلات و تجهیزات فنی و تامین رنگ مورد نیاز و تلاش جهاد گونه همکاران برای فعال سازی خطوط تولید اطلاع حاصل و تصمیماتی را برای حل مشکلات اتخاذ کرد.

دکتر افقهی در این بازدید ضمن تمجید از روحیه بالای همکاران؛ از مدیرعامل عرف ایران خواسته بود تا فهرست کارکنان دارای اقدامات برجسته و تلاش جهادگونه را برای پرداخت پاداش ویژه معرفی نماید

مدیرعامل هلدینگ شهریار در پاسخ به این نامه ضمن تقدیر از تلاش های ارزنده و دلسوزی و تعهد همکاران خط کشی مستقر در بهشت زهرا و همچنین زحمات و تعهد مدیرعامل عرف در احیای این شرکت دستور یک ماه پاداش عملکرد به این افراد را به وی صادر کرد .

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :