اطلاعیه
2 مصوبه حاصل نشست مشترک مدیرعامل هلدینگ شهریار با معاون شهردار تهران – شرکت تعاونی شهریار
۲ مصوبه حاصل نشست مشترک مدیرعامل هلدینگ شهریار با معاون شهردار تهران
۲۶ شهریور ۱۳۹۷ اخبار

در نشست مشترک دکتر بابک افقهی مدیرعامل هلدینگ شهریار با محسن پور سید آقایی معاون شهردار تهران طرفین در خصوص دو موضوع به توافق رسیدند .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، در این جلسه که به مدت سه ساعت به طول انجامید، تولید و عرضه موتورهای برقی صددرصد تولید داخل توسط شرکت تعاونی شهریار محور اصلی بود که مورد استقبال معاون شهردار تهران قرار گرفت .
براین اساس مقرر شد تا شهرداری تهران ۷ میلیارد تومان تسهیلات برای تولید و عرضه یکهزار دستگاه موتور سیکلت برقی به شرکت تعاونی شهریار تخصیص دهد و این موتورها پس از تولید با وام های بدون بهره به صورت اقساطی به مردم عرضه شود.
در حاشیه این جلسه معاون شهردار تهران از سه دستگاه موتور برقی تولیدی تعاونی شهریار بازدید کرد وی با استقبال از استفاده صددرصدی از توان داخلی ابراز امیدواری کرد تا بتوان از این طریق ضمن ایجاد اشتغالزایی رفع بخشی از نیاز بازار به کاهش آلودگی هوا نیز کمک کرد .
همچنین مقرر شد تا پس از تایید شرکت کنترل کیفیت هوا مراحل تولید این موتورهای برقی فراهم شود .

** واگذاری شرکت مطالعات
تعیین وضعیت و واگذاری شرکت مطالعات جامع حمل ونقل ترافیک تهران به معاونت حمل ونقل شهرداری از دیگر محورهای مورد توافق دراین نشست

بود .
براین اساس قرار شد ، این شرکت مجددا توسط سه کارشناس ارزیابی شود و پس از آن با قیمت جدید با مشارکت ۶۷ درصد سهام معاونت حمل ونقل شهرداری و ۳۳ درصد شرکت تعاونی شهریار به این معاونت واگذار شود .
پیشتر شورای شهر تهران واگذاری شرکت مطالعات جامع حمل ونقل ترافیک تهران را به معاونت حمل و نقل شهرداری تصویب کرده بود .

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :