اطلاعیه
هلدینگ شهریار تولید موتورهای برقی را کلید خواهد زد – شرکت تعاونی شهریار
هلدینگ شهریار تولید موتورهای برقی را کلید خواهد زد
۰۳ مهر ۱۳۹۷ اخبار

مشاور عالی مدیرعامل هلدینگ شهریار از تولید و عرضه موتورهای برقی صددرصد تولید داخل در صورت تایید نهایی شرکت کنترل کیفیت هوا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، دکتر مسعود غنی زاده گفت : در دیدار اخیر مدیرعامل هلدینگ شهریار با معاون شهردار تهران دو طرف در خصوص تولید موتور برقی توسط این هلدینگ به توافق رسیدند .

وی گفت : در حاشیه این جلسه معاون شهردار تهران از سه دستگاه موتور برقی تولیدی تعاونی شهریار بازدید کرد و با استقبال از استفاده از صددرصد توان داخلی ابراز امیدواری کرد تا بتوان از این طریق ضمن ایجاد اشتغالزایی رفع بخشی از نیاز بازار به کاهش آلودگی هوا نیز کمک کرد .

دکتر غنی زاده با بیان اینکه قرار شد شهرداری تهران ۷ میلیارد تومان تسهیلات برای تولید و عرضه یک هزار دستگاه موتور سیکلت برقی به شرکت تعاونی شهریار تخصیص دهد ، افزود: این موتورها پس از تولید با وام های بدون بهره به صورت اقساطی به مردم عرضه شود.

مشاور مدیرعامل هلدینگ شهریار این نکته را نیز گفت که همزمان با پیگیری دریافت گواهی استاندارد برای موتورهای برقی توسط شهریار ، محسن پور سید آقایی معاون شهردار تهران قول پیگیری تسهیلات را داده است .

وی در باره موتورهای تولیدی که معاون شهردار تهران از آنها بازدید کرد ، نیز گفت : دو نوع موتور مورد بازدید شامل سه دستگاه بود، یک نوع برقی بدون گیربکس و یک نمونه با گیربکس که مثل موتورهای دنده ای کار می کند

وی با بیان اینکه در حال حاضر کارگاهی در جاده مخصوص تهران کرج الکتروموتور ها را تولید می کند، افزود: باطری مورد نیاز این موتورها نیز توسط صبا باطری تولید می شود .

دکتر غنی زاده نیز این توضیح را داد که تمام کارهای نهایی تولید موتور در شکوهیه قم انجام می شود و در صورت تایید  نمونه های تولیدی ، کار تولید درواحد تولیدی شکوهیه به طور رسمی کلید خواهد خورد ./

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :