اطلاعیه
دکتر افقهی تاکید کرد : هلدینگ شهریار به برنامه تامین و تولید موتورهای برقی سرعت و جدیت می بخشد – شرکت تعاونی شهریار
دکتر افقهی تاکید کرد : هلدینگ شهریار به برنامه تامین و تولید موتورهای برقی سرعت و جدیت می بخشد
۲۶ مهر ۱۳۹۷ اخبار

مراسم افتتاح خط مونتاژ موتورسیکلت های برقی در شهر رضای اصفهان با حضور مدیرعامل هلدینگ شهریار، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار اصفهان به مرحله بهره برداری رسید .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، دکتر «بابک افقهی » مدیرعامل شهریار با دعوت رسمی شرکت کویر موتور ؛به عنوان یکی از شرکت هایی که اقدامات خوبی برای تولید و بکارگیری موتور برقی در سطح کشور در دست انجام دارد، حضور یافت .
خط تولید افتتاح شده مونتاژ قطعات تولیدی کشور چین، قرار است سالیانه حدود ۱۰۰ هزار دستگاه موتورسیلکت برقی و اسکوترهای برقی را تولید کند .
آلودگی موتورسیکلت های کاربراتوری تقریبا معادل ۶ برابر خودرو سواری است که با جایگزینی هر یک موتورسیکلت برقی به طور قابل توجهی از آلودگی هوای کلانشهرها کاهش می یابد .
دکتر صادق نجفی معاون وزیر صعت معدن و تجارت و مدیرعامل شهرک های صنعتی در این مراسم طی سخنانی با اعلام حمایت از تولید و افزایش استفاده از موتور سیکلت های برقی در سخنان خود ابراز امیدواری کرد با برنامه هایی که در کشور برای تولید و استفاده موتورهای برقی به جریان افتاده است،به زودی بتوان ثمرات این کار ارزنده آنها را در کشور مشاهده کرد .
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت در این مراسم با نام بردن از مدیرعامل شهریار بعنوان یکی از بزرگترین امیدواریهای توسعه کاربرد موتوربرقی در شهر تهران ؛از اقدامات هلدینگ شهریار در خصوص تامین و تولید موتور برقی تقدیرکرد .
همچنین دراین مراسم از چند دستگاه موتور سیکلت برقی که با مشارکت طرف چینی مونتاژ و تولید شده ، رونمایی شد.
در حاشیه این مراسم مدیرعامل هلدینگ شهریار نیز دیداری با مدیرعامل کویر موتور داشت ، دو طرف در باره زمینه همکاری های مشترک برای توسعه موتور برقی گفت و گو کردند.
دکتر افقهی همچنین از مدیرعامل کویر موتور برای برگزاری نشست مشترک و بررسی راه های توسعه همکاری در هلدینگ شهریار دعوت به عمل آورد، نشستی که با توجه به علاقه مندی دو طرف قطعا منجر به امضای یک تفاهمنامه مشترک خواهد شد، توافقی که دورنمای آن استفاده از بازار در اختیار هلدینگ و برآورده کردن توقعات شهرداری تهران و سایر شهرداری ها از توسعه خط تولید موتور سیلکت های برقی توسط هلدینگ خواهد بود .
به نظر می رسد ؛فرایند تولید موتورهای برقی و جایگزینی آن با موتورهای کاربراتوری یک پروژه بسیار بزرگ ملی است که هم اکنون با درخواست های متعددی از سوی نهادهای مختلف برای بکارگیری موتورها صورت گرفته و امید می رود در آینده نزدیک خبرهای بسیار خوبی از اجرایی شدن آن توسط هلدینگ به گوش همه سهامداران برسد .

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :