اطلاعیه
دکتر افقهی در جلسه تودیع و معارفه قائم مقام هلدینگ شهریار /چرخش های مدیریتی موجب ارائه ایده های نو و دمیدن روح تازه در کالبد سازمان ها می شود – شرکت تعاونی شهریار
دکتر افقهی در جلسه تودیع و معارفه قائم مقام هلدینگ شهریار /چرخش های مدیریتی موجب ارائه ایده های نو و دمیدن روح تازه در کالبد سازمان ها می شود
۰۱ آبان ۱۳۹۷ دیگر

مدیرعامل هلدینگ شهریار در نشست شورای معاونان و مشاوران هلدینگ که هرهفته یکبار برگزار می شود، با اهدای لوح تقدیر از خدمات «عباس قدیری » قائم مقام سابق هلدینگ قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار، دکتر بابک افقهی همچنین با تقدیم حکم انتصاب دکتر « مسعود غنی زاده » قائم مقام جدید شرکت؛ ابراز امیدواری کرد تا شرکت بتواند از تجارب ، جدیت در پیگیری و ایده های جدید وی بهره ببرد .

 

دکتر افقهی افزود: پیوستن دکتر غنی زاده به مجموعه مدیریتی هلدینگ و به عنوان قائم مقام شرکت به طور قطع در کنار همکاری و هماهنگی سایر مدیران به ساماندهی و سرعت بخشی مضاعف در نیل به اهداف هلدینگ کمک خواهد کرد .

 

وی در خصوص آقای قدیری نیزعنوان کرد : آقای قدیری از زمان شکل گیری تعاونی شهریار در سال ۸۸ تاکنون به عنوان عضو هیات مدیره ، مدیرعامل شرکت بهساز نگهدار؛عضویت در هیات مدیره شرکتهای تابعه و وابسته و سپس قائم مقام شرکت حضور مداومی در سطوح ارشد مدیریتی مجموعه داشته اند که امیدوارم اقدامات و تلاشهای ایشان مرضی رضای خداوند متعال قرار بگیرد.

 

مدیرعامل هلدینگ شهریار در بخش دیگری از سخنان خود در این جلسه گفت که جابجایی و چرخش درحوزه مدیریت به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر، موجب بهره گیری از انرژیهای جدید؛افکار و ایده های نو می شود و بطور قطع چرخش های مدیریتی از نیازهای هر مجموعه اقتصادی پویا

است .

 

دکتر افقهی با بیان این جمله که متوسط عمر مفید مدیریت در هر سیستمی حدود ۴ سال است ، گفت : چرخش مدیریتی از بسیاری مسائل حاشیه ای و مفاسد و انحرافات احتمالی نیز جلوگیری می کند .

 

در ادامه این جلسه قدیری قائم مقام سابق با تشکر از اعتمادی که تیم مدیریتی جدید تا امروز به وی داشته تشکر کرد و از همراهیهای همه مدیران با وی تشکر کرد و انتخاب دکتر غنی زاده ابراز خرسندی نمود.در ادامه  هر کدام از معاونت و مدیران ها ، با پرسشهای مدیرعامل هلدینگ گزارش هایی از وظایف و تکالیف مشخص شده در جلسه قبلی را ارائه کردند .

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :