اطلاعیه
همزمان با حکم انتصاب/ 6 دستور کار مدیرعامل هلدینگ برای معاون تحقیقات و برنامه ریزی شهریار – شرکت تعاونی شهریار
همزمان با حکم انتصاب/ ۶ دستور کار مدیرعامل هلدینگ برای معاون تحقیقات و برنامه ریزی شهریار
۰۷ آبان ۱۳۹۷ اخبار

دکتر بابک افقهی با صدور حکمی آقای «مهدی بابایی » را به سمت معاون تحقیقات و برنامه ریزی شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار، در حکم انتصاب آقای بابایی آمده است: نظر به تعهد ، سوابق و تجارب ارزشمند  جنابعالی ، به موجب این حکم شما را به سمت معاون تحقیقات و برنامه ریزی شرکت تعاونی تولیدی ، توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) منصوب می نمایم .

از آنجا که گروه شرکت های شهریار در افق جدید باید به مجموعه ای دانا، بهره مند از شبکه ای توانا و پیشرو درعرصه فعالیت های اقتصادی خدمات شهری در کشور تبدیل شود و این جز با انجام تحقیقات و برنامه ریزی عالمانه میسر نخواهد شد.لذا انتظار دارد ضمن بهره گیری از تجارب موجود و نیز هم افزایی و جلب همکاری سایر معاونت ها ، مدیران عامل ، مشاوران و سایر مدیران شرکت های گروه و نیز بهره گیری از ظرفیت ارزنده سهامداران ارجمند در راستای تحقق رویکردهای زیر اهتمام ورزید :

۱- استقرار نظام های برنامه ریزی، بودجه ریزی عملیاتی و نظارت در کل شرکت های تابعه و وابسته.

۲-گزارش ارتباطات و تعاملات موثر با سهامداران عزیز و تشکیل کمیته های تخصصی به منظور بهره گیری از توانمندی این عزیزان .

۳- توسعه و گسترش آموزش های عمومی و تخصصی و پژوهش های کاربردی در ستاد هلدینگ و شرکت های تابعه .

۴- توجه به کیفیت، سرعت و دقت نظر در اجرای برنامه ها و پروژه های همه شرکت ها ، ایجاد داشبوردهای مدیریتی و پایش عملکرد شرکت ها از حیث تطابق   برنامه های مصوب و برنامه های اجرا شده .

۵- بررسی و تحلیل بازار کسب و کارها و شناسایی تهدیدها و فرصت های کلان عرصه کسب و کار.

۶- مدیریت توسعه سازمانی از طریق متناسب سازی سازمانی (ساختارها ، وظایف ، مهارت ها و …) با فناوری و سایر زیرساخت ها و توسعه قابلیت های سازمانی به منظور ارتقای توان رقابت و ماندگاری در عرصه کسب و کار.

۷- مدیریت اهداف سازمانی و تبدیل آنها به برنامه های عملیاتی و پروژه های کاری با همکاری کلیه شرکت ها و شرکت شهریار و تبدیل آنها به برنامه های مالی (بودجه ) با همکاری معاونت مالی و اقتصادی .

۸ – ارزیابی عملکرد سازمانی با استفاده از روش ها و شاخص های تعریف شده .

توفیق روز افزونتان را از پیشگاه خداوند منان مسالت دارم .

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :