اطلاعیه
در دیدار دکتر افقهی با مهندس نیازی مطرح شد:آمادگی هلدینگ شهریار برای ورود به پروژه های شهرداری تهران – شرکت تعاونی شهریار
در دیدار دکتر افقهی با مهندس نیازی مطرح شد:آمادگی هلدینگ شهریار برای ورود به پروژه های شهرداری تهران
۱۱ آبان ۱۳۹۷ اخبار

مدیرعامل شرکت تعاونی، تولیدی توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) در دیدار با رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران؛از آمادگی این هلدینگ برای ورود به عرصه های متنوع سرمایه گذاری در پروژه های مختلف شهرداری تهران خبر داد .
در این دیدار که در فضایی کاملا صمیمانه برگزار شد ، دکتر بابک افقهی توضیحاتی به مهندس علی نیازی در باره تاریخچه تشکیل تعاونی شهریار، پروژه ها و اقدامات به عمل آمده از بدو تاسیس تاکنون ارائه داد .
مسائل و مشکلات و فراز و فرودهای هلدینگ شهریار در سال های اخیر از دیگر موضوعاتی بود که دکتر افقهی به بیان آنها پرداخت .
وی با ابراز خرسندی از رفع تمامی مشکلات هلدینگ شهریار در دوره اخیر مدیریت این مجموعه، گفت : شهریار در زمان حاضر آماده ورود به عرصه های مختلف کلان سرمایه گذاری است .

تاکید بر تعیین تکلیف پروژه های بلاتکلیف
مدیرعامل هلدینگ شهریار با بر شمردن برخی پروژه های بلاتکلیف فیمابین هلدینگ و سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران از مهندس نیازی خواست تا با ورود به موضوع این پروژه ها در خصوص وضعیت آنها تصمیم گیری شود.
دکتر افقهی همچنین ضمن تشریح جزئیات هر یک از سه پروژه های زون صنعتی میدان میوه و تره بار، استحصال خاک و نخاله و امحا و بازیافت زباله های بیمارستانی شهر تهران – که در آن شهریار به عنوان برنده مزایده ها معرفی شد – به بیان مسائل و اتفاقات پیش آمده برای این پروژه هاپرداخت .

مدیرعامل هلدینگ شهریار از مهندس نیازی خواست تا هر چه سریع تر جهت حفظ مصالح بیش از ۶۷ هزار سهامدار تکلیف موضوعات مختلف را روشن کند.
در این دیدار همچنین مهندس نیازی با ابراز خرسندی از وضعیت کنونی مدیریت توانمندشهریار و استقبال از توانمندی های به وجود آمده، آمادگی شهرداری تهران را برای مشارکت دادن شهریار در پروژه های متعدد و استفاده بیشتر از ظرفیت های کنونی اعلام کرد .
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران با تایید این موضوع که بایستی پروژه های شهریار تعیین تکلیف شود این اطمینان را به دکتر افقهی داد که هرچه سریع تر نسبت به تعیین تکلیف پروژه های مختلف اقدام کند .
مهندس نیازی با بیان اینکه هر یک از پروژه های اعلام شده از آغاز تاکنون در مسیر خود با مشکلات و مسائل متعددی دست به گریبان بوده به برشمردن مشکلات و مسائلی که در حوزه های مختلف پروژه های ذکر شده پرداخت .
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران تاکید کرد : این سازمان آماده حل مشکلات پروژه ها است .

**پروژه استحصال خاک و نخاله تعیین تکلیف می شود

وی در مورد پروژه استحصال خاک و نخاله و اینکه شهریار اعلام نموده هیچ گونه مصالح و منافعی در این باره متوجه سهامداران نیست و در عین حال توجیه اقتصادی لازم برای اجرای پروژه وجود ندارد ، از موافقت مجموعه سازمان مدیریت پسماند و سازمان سرمایه گذاری برای تعیین تکلیف نهایی این پروژه خبر داد .

** حل مشکل دو پروژه دیگر
نیازی ابراز امیدواری کرد که در مورد پروژه زباله های بیمارستانی نیز هر چه سریع تر با مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با محوریت معاونت خدمات شهری شهرداری،به جمع بندی و نتیجه گیری نهایی برسیم.

رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران در مورد پروژه زون صنعتی میدان میوه وتره بار نیز ابراز آمادگی کرد تا هر چه سریع تر با حضور معاون محترم خدمات شهری ، مسئولان ذیربط و هیات مدیره سازمان های سرمایه گذاری و میادین میوه و تره بار نسبت به تعیین تکلیف آن اقدامات متقتصی،صورت گیرد.
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی نیز با استقبال از ورود شهریار به حوزه های جدید سرمایه گذاری آمادگی این سازمان را برای واگذاری پروژه ها حتی به صورت ترک تشریفات اعلام کرد .
وی ابراز امیدواری کرد تا در جلسات و دیدارهای بعدی در باره آن دسته از پروژه هایی که هلدینگ شهریار آماده اجرای آنها است گفت وگو شود .
لازم به ذکر است در این جلسه دکتر غنی زاده قائم مقام هلدینگ شهریار و خانم دکتر داوری مدیر امور حقوقی این شرکت دکتر افقهی را همراهی می کردند .

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :