اطلاعیه
شرکت تعاونی شهریار هیچ بدهکاری به صندوق ذخیره کارکنان ندارد – شرکت تعاونی شهریار
شرکت تعاونی شهریار هیچ بدهکاری به صندوق ذخیره کارکنان ندارد
۲۵ آذر ۱۳۹۷ اخبار

در پی درج خبری بی اساس از سوی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران هلدینگ شهریار در اطلاعیه ای هر گونه بدهکاری به این صندوق را تکذیب کرد .
متن تکذیبیه ارسالی شهریار به این شرح است :

مدیرعامل محترم موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران
با سلام و احترام
پیرو انتشار مطلبی در سایت اطلاع رسانی آن موسسه محترم با تیتر «۱۲ سازمان شهرداری در صدر جداول پرتاخیرترین و بدهکارترین ها به صندوق ذخیره » با توجه به اینکه در یک مورد به نام شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) اشاره شده و بخشی از محتوای آن مربوط به این شرکت است ، جوابیه ای به شرح زیر برای انتشار به حضورتان ارسال می شود.
سپاسگزار خواهیم شد تا دستور فرمایید نسبت به انتشار این جوابیه در سایت آن موسسه محترم اقدام شود.

متن جوابیه
شرکت تعاونی شهریار به صندوق ذخیره کارکنان شهرداری بدهکار نیست

پیرو انتشار مطلبی در سایت اطلاع رسانی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران به تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ با تیتر «۱۲ سازمان شهرداری درصدر جداول پرتاخیرترین و بدهکارترین ها به صندوق ذخیره » توضیحات زیر ارائه می شود.

۱- شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) متعلق به کارکنان بازنشسته و شاغل شهرداری است و هیچ گونه بدهی به صندوق ذخیره کارکنان ندارد .
۲- از سوی دیگر با توجه به اینکه مالکیت این شرکت مطابق با قانون تعاون تماما متعلق به سهامداران حقیقی بوده و هیچ سهمی از آن متعلق به شهرداری یا دستگاههای ذیربط نبوده فلذا هیچ گونه الزامی به کسر مبالغ از حقوق کارکنان و پرداخت آن به صندوق مذکور وجود ندارد و هر گونه تخصیص مبلغی در خصوص کسر مبالغی از حقوق کارکنان این مجموعه و پرداخت به آن صندوق با توجه به عدم تمایل کارکنان این تعاونی موضوعیت ندارد، از این رو مراتب اعلامی از سوی روابط عمومی شهریار تکذیب می گردد.
۳- یقینا نگرانی ها و دغدغه آن موسسه و صندوق محترم به خاطر تاخیر و کند شدن روند تسویه دیون کارکنان گرامی شهرداری تهران قابل درک است اما نباید ابزار یا بهانه ای برای زیر سوال بردن همه سازمان ها و شرکت های دیگر شهرداری تهران از جمله شرکت تعاونی شهریار که هیچ ارتباطی به این موضوع خاص ندارد، شود چرا که ممکن است از آن با عنوان «فرافکنی » یا «فرار به جلو برای توجیه برخی مسائل » تعبیر شود .

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :