اطلاعیه
عرف ایران فعالیت های خود را توسعه می دهد/ امضای قرارداد همکاری با رجا – شرکت تعاونی شهریار
عرف ایران فعالیت های خود را توسعه می دهد/ امضای قرارداد همکاری با رجا
۲۸ تیر ۱۳۹۶ اخبار

مهندس مهدی وکیلی در گفت وگو با روابط عمومی و امور بین الملل  شهریار با بیان اینکه عرف ایران در اهداف برنامه ای خود تمامی مساعی را برای گسترش فعالیت های اقتصادی انجام می دهد ، افزود: پیشتر عمده فعالیت های شرکت در شهر تهران متمرکز شده بود اما این رویه به سمت شهرها و استان های مختلف کشور نیز گسترش یافته است .

وی از انعقاد قرارداد با شرکت رجا برای استاندارد کردن تابلوها خبر داد و افزود: همچنین عرف ایران به انجام سیستم مکانیزه تمام هوشمند در پارکینگ ساختمان های جدید نیز ورود کرده است و تاکنون با دو ساختمان بزرگ قرارداد همکاری امضا کرده است .

عرف ایران از سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را در شاخه های مختلف حمل و نقل و ترافیک آغاز نمود. این شرکت در مدتی کوتاه با انجام مطالعات گسترده و بهره گیری از تجارب و تخصص مدیران و کارشناسان مجرب و استفاده از آخرین روش ها و استانداردهای ایمنی ترافیکی توانسته است گام های بلندی را در زمینه طراحی، تولید و اجرای تجهیزات ایمنی ترافیکی بردارد به طوری که به عنوان یک شرکت مهندسی، تولیدی و بازرگانی معتبر نه تنها در کشور بلکه در بین کشورهای دیگر نیز شناخته شده و دارای اعتبار می باشد.

مهندس وکیلی در ادامه  از برنامه ریزی این شرکت برای همکاری با شرکت فرودگاه ها جهت انجام خط کشی های جدید فرودگاه ها ، با بهترین مواد اولیه و طبق استاندارد های روز جهان خبرداد.

وی گفت : مذاکره با مسئولان جزیره کیش برای انجام خدمات شهری ، رنگ آمیزی و سیستم مبلمان شهری ، از دیگر برنامه هایی است که شرکت عرف ایران در دست اجرا دارد .

مدیرعامل عرف ایران با تاکید براینکه بسیاری از خدمات و محصولات این شرکت قابلیت رقابت با نمونه های خارجی را داشته و در نمایشگاه های بین المللی مورد استقبال قرار گرفته است . افزود: از این رو در زمینه صادرات محصولات خود فعالیت هایی را به انجام رسانیده ایم .

شرکت عرف ایران مجهز به کارخانه اختصاصی مکانیزه تولید تجهیزات و تابلوهای ترافیکی و یک کارخانه رباتیک رنگ الکترواستاتیک می باشد و همواره به عنوان شرکتی پیش رو در زمینه های گوناگون مهندسی ترافیک در کشور مطرح بوده است.

این شرکت به دلیل تخصص و مهارت ویژه ای که در زمینه محصولات و تجهیزات ترافیکی دارد به جز تدوین و چاپ کتب اختصاصی خود به عنوان همکارسازمان استاندارد تدوین استاندارد ملی ترافیک را به عهده داشته و این استاندارد را با استفاده از توان اجرایی و علمی خود در چندین موضوع مختلف تدوین نموده است.

اغلب پروژه های انجام شده توسط شرکت عرف ایران همواره به عنوان الگویی برای سایر کلان شهرها بوده و این شرکت به عنوان بازوی اجرایی شهرداری تهران بیش از ۹۹۰ درصد پروژه های ایمن سازی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران ، را به عهده داشته و مجری اصلی خطوط بی آر تی نیز می باشد.

عرف ایران به جز تهران پروژه هایی را نیز در شهرهای بزرگی از جمله کیش، گرگان، اراک، اهواز، آبادان، شیراز، بندرعباس، زنجان، ابهر، خرمدره، منطقه آزاد چابهار، قم، قزوین، ساری،‌ تنکابن، آمل، زاهدان، زابل ، اسلامشهر، خمینی شهر، شهریار و… به انجام رسانیده است.//

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :