اطلاعیه
گزارشی از مجمع عمومی عادی سالیانه شهریار – شرکت تعاونی شهریار
گزارشی از مجمع عمومی عادی سالیانه شهریار
۰۲ مرداد ۱۳۹۶ اخبار

دکتر بابک افقهی مدیرعامل شرکت تعاونی شهریار در مجمع عمومی عادی سالیانه شهریار گفت: فضای همدلی و اقدام برای حل مشکلات شهریار بسیار روشن است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تعاونی شهریار، مجمع عمومی سالیانه شهریار با حضور نمایندگان سهامداران برگزار شد .
دکتر افقهی با تاکید براینکه تعاونی شهریار از هر گونه جهت گیری سیاسی به دور است، تاکید کرد : باید تمامی فعالیت شرکت ها به دور از جریان های سیاسی بوده و با اهداف و ماموریت های تعریف شده اقتصادی همخوان باشد.
مدیرعامل شرکت تعاونی شهریار گفت : در حال حاضر ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه های اقتصادشهری همچون تامین تجهیزات بخشهای مختلف خدمات شهرداری ، حوزه مدیریت خدمات شهری نظیربازیافت،نگهداری بزرگراهها و سایر خدمات شهری وجود دارد که شرکت های تابعه شهریارمی توانند با هدف تولید ثروت از آنها برای انجام فعالیت های جدید به نفع سهامداران بهره ببرند .
وی ضرورت برنامه ریزی شرکت ها برای پیشبرد اهداف را یادآور شد و افزود: نظام برنامه ریزی نقشه راهی است که می توان بر مبنای آن اهداف میان مدت و بلند مدت را پیگیری کرد .
دکتر افقهی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات راهبردی شرکت تعاونی شهریار در دوره جدید اشاره کرد و گفت: جذب منابع انسانی متخصص و کارآمد و مشاوران حرفه ای (مالیاتی ، حقوقی ) ، تشکیل کارگروه ساماندهی وضعیت شرکت های کنترلی ، بازمهندسی فضای کسب و کار و فرایندی،چابک سازی ساختار و تحدید فعالیتهاو شرکتهای زیان ده و غیر ضرور شهریار و شرکت های تابعه از جمله این موارد است .
مدیرعامل شرکت تعاونی شهریار با بیان این جمله که « باید شرکت ها براساس مزیت ها عمل کنند » ، افزود: هیات مدیره کنونی به پشتوانه سهامدارانش مصمم به حل مشکلات است و شهریار باید در چارچوبی از محیط کسب و کار مناسب قرار گیرد.
وی با تاکید براینکه مجموعه مدیریتی شهریار درخواست کمک و حمایت فکری و عملیاتی و ارایه ایده ها در حوزه کاری از نمایندگان سهامداران را دارد ، تاکید کرد : با انسجام و همراهی می توانیم ضمن حفظ منافع سهامداران ، فعالیت های جدید را با هدف تولید ثروت انجام دهیم .
پیش از سخنان دکتر افقهی نمایندگان سهامداران با انتخاب هیات رییسه مجمع به این نشست رسمیت بخشیدند.
در مجمع عمومی عادی سالیانه شهریار که روز گذشته برگزار شد ، همچنین دکتر پیرهادی رییس هیات مدیره با تاکید بر ضرورت انسجام و اتحاد بیشتر میان هیات مدیره و نمایندگان سهامداران اظهار کرد : این همدلی ما را در رسیدن به اهداف شهریار یاری می کند.
در ادامه دکتر عزیزاللهی معاون مالی -اقتصادی و دکتر پورسخا معاون سرمایه گذاری تعاونی شهریار گزارش هایی از روند تغییرات اعضای سهامداران ، وضعیت شرکت ها و سهام و نیز برنامه های توسعه ای ارایه کردند.

رسیدگی و اتخاذ تصمیم در خصوص ترازنامه و صورت های مالی منتهی به اسفند ۹۵، ارایه گزارش حسابرس مستقل و گزارش بازرس قانونی و تایید آن توسط نمایندگان مجمع ، انتخاب بازرس قانونی و تفویض تعیین حق الزحمه بازرس قانونی به هیات مدیره ، انتخاب بازرس از دیگربرنامه های این مجمع بود .

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :