اطلاعیه
شهردار کرج ، تعاونی شهریار را برای انجام پروژه های شهری دعوت به همکاری کرد – شرکت تعاونی شهریار
شهردار کرج ، تعاونی شهریار را برای انجام پروژه های شهری دعوت به همکاری کرد
۰۸ آبان ۱۳۹۶ اخبار

شهردار کرج می گوید : شرکت تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) مجموعه ای توانمند است و شهرداری علاقه مند به استفاده از پتانسیل های شهریار در اجرای پروژه های خود است .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شهریار)،  « علی اصغر نصیری » در دیدار با « عباس قدیری» قائم مقام و «مهدی پیرهادی » رییس هیات مدیره شهریار با تشریح پروژه های متعدد این شهر ازانجام همکاری مشترک استقبال کرد .

وی با بیان اینکه شهر کرج دارای بسترهای بسیار مناسب برای انجام پروژه های خدماتی است، گفت : این شرایط می تواند مورد توجه هلدینگ معتبری چون شهریار قرار گیرد .

نصیری ادامه داد: با شناختی که از تعاونی شهریار دارم ، برای انجام این پروژه ها می توان از توانمندی  و ظرفیت مجموعه ی شما استفاده کرد .

شهردار کرج با اشاره به پروژه ترافیکی این شهر از شرکت تعاونی شهریار برای اجرای پروژه خط کشی در خطوط« بی آرتی» این شهر عوت به همکاری کرد .

قائم مقام شرکت تعاونی شهریار نیز دراین دیدار با استقبال از ابراز تمایل شهردار کرج برای همکاری های مشترک گفت : شهریار و شرکت های زیر مجموعه دارای توانمندی های بالایی در اجرای پروژه های خدماتی هستند.

همچنین رییس هیات مدیره شرکت تعاونی شهریار ضمن ابراز خرسندی از جلسه برگزار شده ، زمینه های همکاری را بسیار گسترده دانست و ادامه داد : ما آمادگی خود را برای ایجاد و گسترش تعاملات با توجه به تجربیات اعلام می کنیم .

پیرهادی افزود: امید است با بهره گیری از تجربیات شهرداری کرج و اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج شاهد تحول و جهش خوب در مجموعه خدمات رسانی به شهروندان کرجی باشیم .

یادآور می شود : گفت وگوهای اولیه در خصوص پروژه  خط کشی صورت گرفت و مقرر گردید این مذاکرات بعدی در قالب قرارداد انجام شود .//

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :