اطلاعیه
تشکر بازرس قانونی شهریار از اقدامات معاون مالی و اقتصادی شهریار – شرکت تعاونی شهریار
تشکر بازرس قانونی شهریار از اقدامات معاون مالی و اقتصادی شهریار
۲۰ آبان ۱۳۹۶ اخبار

بازرس قانونی شرکت تعاونی تولیدی  توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار ) در نامه ای به معاون مالی و اقتصادی این شرکت از زحمات وی در جهت تعدیل مالیات تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تعاونی شهریار ، در بخشی از نامه « سیاوش آزادواری » به پاسخ به گزارش «سیروس عزیزاللهی » آمده است: از زحمات جنابعالی و سایر دوستانی که در تلاشند باری از مشکلات فراوان تعاونی که سرمایه هزاران نفر از همکاران شهرداری تهران را در خود جای داده است بردارند و به یاری خداوند حافظ منافع تمامی سهامداران شرکت گردند، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم.

مشاور معاون مالی و اقتصاد شهری و دبیر کمیته معاونین مالی واداری کلان شهرهای شهرداری تهران در این نامه می افزاید: امیدوارم هیات مدیره محترم با انتخاب افراد شایسته و لایق و به کار گماردن درمناصب مختلف شرکت های تحت پوشش نیز بتوانند پاسدار منافع همکاران گردیده و باعث پیشرفت و اعتلای تعاونی شهریار شوند .

آزادواری همچنین رونوشتی از این نامه را به «مهدی پیرهادی» رییس هیات مدیره را ارسال کرده است و در رونوشت ارسالی به دکتر«بابک افقهی » مدیرعامل شرکت تعاونی شهریار از وی به دلیل انتخاب افراد شایسته و دلسوز در مجموعه تعاونی تقدیر و تشکر کرده است .//

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :