اطلاعیه
آمادگی شهردارمنطقه 1 برای همکاری با شرکت تعاونی شهریار – شرکت تعاونی شهریار
آمادگی شهردارمنطقه ۱ برای همکاری با شرکت تعاونی شهریار
۲۳ آبان ۱۳۹۶ اخبار

دکتر بابک افقهی مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار ) در دیدار با مهندس «حبیب الله تاجیک اسماعیلی » شهردار جدید منطقه یک، انتصاب وی را تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تعاونی شهریار، دراین دیدار «عباس قدیری » قائم مقام ، دکتر «سیروس عزیزاللهی » معاون مالی –اقتصادی و« محمود عابدی» مدیر امور مجامع شهریار حضور داشتند.
تاجیک اسماعیلی با بیان اینکه شهرداری از هر کمکی به شرکت تعاونی شهریاردریغ نخواهد کرد، گفت: کمک به پرسنل و بازنشستگان شهرداری تهران وظیفه شهرداری است .
دکتر افقهی نیز با بیان اینکه شرکت تعاونی شهریار خدمات خود را براساس رقابت پذیری ارائه می دهد، گفت: ارائه خدمات کیفی و ارزان با هدف سود رسانی به سهامداران جزو اهداف اقتصادی شهریار است .
مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) با اشاره به دوره جدید فعالیت های شرکت کوچک سازی و چابک سازی ، انحلال و توقف فعالیت چند شرکت های زیانده ، افزایش بازدهی شرکت های درحال فعالیت، پرداخت بدهی های سنواتی و مالیاتی به جای مانده از سال های قبل را از جمله اقدامات شرکت در دور جدید برشمرد.
دکتر افقهی تاسیس کنسرسیوم پست پیشگامان بادپا را یکی از دستاوردهای جدید شهریار نام برد و گفت : این کنسرسیوم پس از برنده شدن بادپا و شرکت پیشگامان کویر یزد در مزایده اپراتوری دوم پست طی ماه های اخیر، پا به عرصه وجود گذاشته است .
وی این نکته را نیز ابراز امیدواری کرد با آغاز فعالیت این کنسرسیوم از ابتدای آذرماه امسال منافع بسیاری نصیب سهامداران شامل کارکنان و بازنشستگان خدوم شهرداری تهران شود.
دراین دیدار همچنین قائم مقام شرکت تعاونی شهریار به تشریح پروژه های شرکت تعاونی شهریار پرداخت .
وی گفت : شهریار همزمان با برنامه ریزی برای اجرای بزرگترین پروژه های امحاء پسماندهای بیمارستانی شهر تهران با سرمایه گذاری ۱۰۰ درصد بخش خصوصی و مشارکت یک شرکت اروپایی در نظر دارد پروژه های جدیدی نیز اجرا کند.
وی افزود: انجام پروژه بزرگ و عظیم فاز صنعتی میدان مرکزی میوه و تره بار و همچنین پروژه استحصال مصالح ساختمانی از خاک و نخاله شهر تهران با هدف انجام سرمایه گذاری های درازمدت و تولید ثروت برای کارکنان از دیگر برنامه های شرکت تعاونی شهریار در آینده ای نزدیک است .
دراین دیدار همچنین لوح تبریک شرکت تعاونی شهریار به شهردار جدید منطقه یک ارائه شد .//

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :