اطلاعیه
حمایت عضو شورای اسلامی شهر تهران از فعالیت های ساماندهی و پروژه های تعاونی شهریار – شرکت تعاونی شهریار
حمایت عضو شورای اسلامی شهر تهران از فعالیت های ساماندهی و پروژه های تعاونی شهریار
۱۱ دی ۱۳۹۶ اخبار

محمد جواد حق‌شناس عضو شورای اسلامی شهر تهران و ری و تجریش ، کمک به تسریع در اجرای پروژه های توسعه ای شرکت تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) را به نفع اقتصاد شهر و در جهت منافع بیش از ۶۷ هزار سهامدار عنوان کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت تعاونی شهریار ، حق شناس در دیدار با دکتر بابک افقهی مدیرعامل شهریار با تاکید براینکه فعالیت هلدینگ شهریار بر مبنای اقتصاد و حفظ منافع سهامداران قرار دارد، تصریح کرد : شورا از هر کمکی برای سرعت بخشی به اجرای پروژه های شهریار فروگذار نمی کند.

در این دیدار که در محل شرکت تعاونی شهریار برگزار شد ، علاوه بر «عباس قدیری » قائم مقام ، «مهدی پیرهادی » رییس هیات مدیره و «فرهاد پورسخا» معاون سرمایه گذاری نیز حضور داشتند .

حق شناس ابراز امیدواری کرد تا هر چه زودتر پروژه های استحصال خاک و نخاله ، پسماند زباله های بیمارستانی ، میدان بزرگ میوه و تره بار اجرایی شوند تا از این طریق ضمن حل بسیاری از مشکلات شهری ، سهامداران شهریار نیز از این منافع اقتصادی بهره مند شوند .

عضو شورای شهر تهران ، با تبریک موفقیت بسیار خوب کسب شده در اخذ اپراتوری پست؛تلاش شهریار برای برنده شدن در فراخوان واگذاری اپراتوردوم پست جمهوری اسلامی درقالب کنسرسیوم هلدینگ شهریار و پیشگامان کویر یزد که با هدف تبدیل دارایی ها به دارایی مولد صورت گرفته را اقدامی مهم در جهت حرکت سرمایه ها به سمت ارزش افزوده بسیار بیشتر و سود دهی دانست .

فعالیت های موازی برخی شرکت های تعاونی وابسته به شهرداری یکی دیگر از موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد ، حذف فعالیت های مشابه و تبدیل شرکت ها به هلدینگ واحد از دیگر محورهای مطرح شده در این نشست بود که مورد توجه عضو شورای اسلامی شهر تهران قرار گرفت .

دکتر افقهی در این دیدار نیز با تشریح اقدامات انجام شده شرکت تعاونی شهریار گفت : پرداخت بخشی از مطالبات و مالیات های باقی مانده از سال های گذشته ، بازنگری ساختار و عملکرد شرکت ها به منظور چابک سازی ، ساماندهی شرکت های زیانده ، با تشکیل کمیته ساماندهی و کارگروه بررسی عملکرد شرکت ها براساس تکلیف مجمع عمومی ، کاهش تعداد اعضای هیات مدیره شرکت ها از جمله اقدامات صورت گرفته شهریار از خرداد ماه امسال و شروع رسمی فعالیت های مدیریت جدید برشمرد.

در این دیدار همچنین رییس هیات مدیره ، قائم مقام و معاون سرمایه گذاری شهریار ؛مطالبی در باره فعالیت ها و مشکلات پیش روی شهریار بیان کردند .//

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :