اطلاعیه
مدیرعامل هلدینگ شهریار در جمع مدیران عامل شرکت ها : سال 97 سال ساماندهی شرکت های شهریار خواهد بود – شرکت تعاونی شهریار
مدیرعامل هلدینگ شهریار در جمع مدیران عامل شرکت ها : سال ۹۷ سال ساماندهی شرکت های شهریار خواهد بود
۲۰ فروردین ۱۳۹۷ اخبار

مدیرعامل هلدینگ شهریار از سال ۹۷ به عنوان سال اتخاذ استراتژی مدون در جهت سرمایه گذاری هدفمند شرکت ها و سود دهی بیشتر نام برد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار، دکتر بابک افقهی در جمع مدیران عامل شرکت های وابسته به شهریار تصریح کرد: امیدواریم امسال ضمن تعامل و انسجام بیشتر با سایر شرکا، جهت گیری کارها به سمت اقدامات بزرگ و فاصله گرفتن از وابستگی صرف به سازمان یا نهادی ، با هدف گسترش فعالیت ها باشد.

وی از شرکت ها خواست با توجه به ارتباطات خوبی که از گذشته داشته اند ، با کلان شهرهای دیگر در خصوص تعریف پروژه های جدید وارد گفت وگو شده و تلاش کنند سبد فعالیت های اقتصادی خود را متنوع سازند.

به بیانی دیگر دکتر افقهی معتقداست: رایزنی برای انجام پروژه های متعدد با خارج از شهرداری به معنای این نیست که کار با شهرداری کمرنگ شود بلکه رویکرد جدید منجر به تنوع پروژه ها خواهد شد .

مدیرعامل هلدینگ شهریار همچنین در این نشست از سال ۹۶ به عنوان سالی سخت به جهت میزان بالای بدهی های مالیاتی دیون ممتازه دولتی معوق شرکت ها نام برد و گفت: به لطف خدا بخش قابل توجهی از مسائل بدهی شرکت ها حل شد و یقینا سال ۹۷ بسیار متفاوت از امسال خواهد بود .

وی در ادامه با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد جرایم عدم پرداخت به موقع بدهی  شرکت ها که از سال های گذشته انباشته شده بود با مساعدت ویژه وزیر محترم اقتصاد و رییس کل سازمان امور مالیاتی بخشوده شده ، تاکید کرد : تمام وقت و انرژی مدیران و اعضای هیات مدیره محترم شهریار در سال ۹۶ به رتق و فتق انبوه مسائل به جای مانده از گذشته و بلاتکلیف صرف شد .

مدیرعامل هلدینگ شهریار با تشکر فراوان از همراهی ها و همدلی بسیار خوب هیات مدیره شهریار از انسجام ، همفکری و تلاش های بی وقفه هیات مدیره و تشکیل جلسات منظم و اثر بخش برای حل مسائل به طور ویژه قدردانی کرد .

دکتر افقهی در ادامه از آمادگی شهریار برای کمک به سرمایه گذاری شرکت ها در پروژه های سود ده خبرداد و گفت: به شرط ارائه طرح های پخته و قابل دفاع اقتصادی آماده سرمایه گذاری در شرکت ها هستیم و از پروژه های سود ده شرکت ها حمایت می کنیم .

مدیرعامل هلدینگ شهریار در ادامه اعطای اپراتوری بخش خصوصی به شرکت هلدینگ شهریار و پیشگامان کویر یزد به عنوان یکی از موفقیت های بزرگ این شرکت نام برد و گفت : با ورود این اپراتوری به بورس سود بسیاری در آینده نصیب سهامداران خواهد شد .

در ادامه این نشست همچنین مدیران عامل شرکت ها هر کدام درسخنانی ضمن قدردانی از مدیرعامل و هیات مدیره شهریار برای رفع مشکلات شرکت ها ابراز امیدواری کردند تا سال آینده ، سال توام با موفقیت های بسیار برای شهریار و شرکت های زیر مجموعه باشد .

در پایان این مراسم نیز مدیران شرکت ها به اتفاق مدیرعامل و مدیران هلدینگ عکس یادگاری گرفتند.

 

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :