اطلاعیه
اولین جلسه شورای معاونان شهریار در سال 97 برگزار شد / سبد فعالیت های اقتصادی شرکت های هلدینگ شهریار باید متنوع تر شود – شرکت تعاونی شهریار
اولین جلسه شورای معاونان شهریار در سال ۹۷ برگزار شد / سبد فعالیت های اقتصادی شرکت های هلدینگ شهریار باید متنوع تر شود
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ اخبار

 

در نخستین جلسه شورای معاونان هلدینگ شهریار در سال ۹۷ با حضور دکتر بابک افقهی مدیرعامل در باره اقدامات صورت گرفته طی سال گذشته  و  راهبردها و برنامه های امسال بحث و گفت وگو شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار، مدیرعامل هلدینگ شهریار گفت : سال ۹۷ را در حالی آغاز می کنیم که زمینه های مساعد برای ورود به پروژه های متعدد توسط شرکت های زیر مجموعه  وجود دارد .

وی با بیان اینکه شرکت ها باید با انسجام و مدیریت فعال تر برنامه های سال جاری خود را اجرا کنند ، ابراز امیدواری کرد امسال ، سال رونق دهی شرکت ها باشد .

به گفته مدیرعامل هلدینگ شهریار، شرکت ها باید با تعریف پروژه های جدید سبد فعالیت های اقتصادی خود را در سال ۹۷ ضمن تنوع بخشی گسترده کنند .

وی تدوین برنامه راهبردی به عنوان سند بالادستی در میان مدت و بلند مدت را یاد آور شد و گفت : از شرکت ها انتظار می رود تا به سمت برنامه محوری و بودجه ریزی عملیاتی حرکت کنند .

دکتر افقهی ادامه داد: هر چند که سال گذشته سالی سخت به جهت میزان بدهی های بالای مالیاتی ، دیون ممتازه ، دولتی معوق شرکت ها بود اما توانستیم بخش قابل توجهی از بدهی ها را پرداخت کنیم و امیدواریم در سال ۹۷ خبرهای خوشی را برای شما سهامداران داشته باشیم .

در ادامه این جلسه هر یک از معاونان و مدیران ضمن ارائه توضیحی در خصوص فعالیت های انجام شده در حوزه تحت مدیریت به تشریح برنامه های پیش بینی شده برای سال جاری پرداختند .//

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :