اطلاعیه
جلسه صمیمی مدیر عامل سازمان بازنشستگی و مدیر عامل هلدینگ شهریار – شرکت تعاونی شهریار
جلسه صمیمی مدیر عامل سازمان بازنشستگی و مدیر عامل هلدینگ شهریار
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ اخبار

جلسه صمیمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری و مدیرعامل هلدینگ تعاونی شهریار در محل شرکت شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، در این جلسه که با هدف تببین اهداف و همسوسازی برنامه های آتی فی مابین سازمان بازنشستگی و شرکت شهریار در فضایی کاملا صمیمانه برگزار شد؛ طرفین بر لزوم مهندسی مجدد فعالیت های اقتصادی شرکت ها تاکید کردند.

دکتر سید مهدی قاسمی مدیرعامل سازمان بازنشستگی با تبریک حلول سال جدید؛خطاب به مدیرعامل شهریار گفت: ما مصمم هستیم با توجه به حضور جنابعالی که سابقه مدیریت در سطح ملی در حوزه تجارت کشور دارید و اکنون در راس شرکت تعاونی شهریار هستید؛ در فضای تعامل کامل با شهریار گام های بلندی برای انضباط بخشیدن به برنامه های شرکت ها و آغاز فعالیت های بزرگ مشترک با شهریار برداریم.

قاسمی افزود: بنظر می رسد جلسات مشترک و تخصصی تری باید با تعاونی شهریار برگزار نماییم تا به اهداف بلند افزایش خدمات رسانی به ذینفعانمان که همان کارکنان و بازنشستگان عزیز شهرداری تهران هستند دست یابیم.

دکتر بابک افقهی نیز ضمن خوشامدگویی و تبریک متقابل سال جدید به دکتر قاسمی؛ابراز امیدواری کرد با حضور شخصیت توانمند ؛ متعامل و دارای فهم اقتصادی چون دکتر قاسمی در راس سازمان بازنشستگی بتوان برنامه های بزرگ اقتصادی را در دو مجموعه شهریار و سازمان بازنشستگی طراحی و اجرا کرد.

در ادامه جلسه دو طرف در فضایی بسیار صمیمانه به بحث و بررسی فعالیت ها و وضعیت شرکت های تابعه پرداختند و مقرر شد جلسات مشترک همچنان ادامه یابد.

همچنین طرح ها و زمینه های جدیدی برای انجام سرمایه گذاری های مشترک فی مابین شرکت تعاونی شهریار و سازمان بازنشستگی شهرداری تهران مطرح شد که مقرر گردید توسط مدیران و کارشناسان ذیربط مورد بررسی های دقیق تری قرار گیرد.//

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :