اطلاعیه
با حضور مدیرعامل هلدینگ شهریار /مجمع عمومی عادی سالانه پیک بادپا برگزار شد – شرکت تعاونی شهریار
با حضور مدیرعامل هلدینگ شهریار /مجمع عمومی عادی سالانه پیک بادپا برگزار شد
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ اخبار

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت حمل و نقل کالای تهران (پیک بادپا) با بررسی عملکرد سال منتهی به ۹۶٫۱۰٫۳۰ با حضور دکتر بابک افقهی مدیرعامل هلدینگ شهریار در محل شرکت پیک بادپا برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار، دکتر افقهی در ابتدای جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ابراز امیدواری کرد تا پیک بادپا ضمن تدوین برنامه های هدفمند به سمت سودآوری حرکت کند .

وی حائز شرایط شدن و برگزیده شدن هلدینگ شهریار به عنوان یکی از اپراتورهای بخش خصوصی را فرصتی مناسب جهت ورود جدی پیک بادپا به عرصه رقابت بخش پست کشور دانست و گفت : تمامی استراتژی ها باید با توجه به شرایط جدید طراحی شود .

مدیرعامل هلدینگ شهریار افزود: اپراتوری بخش خصوصی ورود به عرصه توزیع ملی با گستردگی داخلی و بین المللی است و امیدواریم تا پیک بادپا بتواند همه کاستی ها را جبران کرده و شاهد آینده درخشانی برای این شرکت باشیم .

دکتر افقهی با تاکید بر ضرورت سازماندهی بیشتر کارها گفت : از پیک بادپا انتظار می رود در فضای جدید از نگاه سنتی به حوزه حمل ونقل خارج شده و برنامه های خود را بلند پروازانه و با افق بلند تدوین کند .

وی گفت : از پیک بادپا انتظار می رود امسال ضمن بهره گیری از فرصت های پیش رو در فضای ایجاد شده عقب ماندگی ماندگی سال های گذشته خود را در عرصه رقابت جبران کند .

مدیرعامل شهریار ضمن تاکید بر رفع نواقص اشاره شده و ارائه طریق برای چگونگی سامان دهی به برخی روش های گزارش دهی و گزارش گیری های مالی، به تلاش مضاعف برای هرچه شفاف تر شدن جریان های مالی و گویا تر بودن صورت های مالی برای ورود به عرصه شرکت های تراز اول با استفاده از فناوری های اطلاعات و قابل دسترس نمودن اطلاعات تصریح کرد.

در ادامه این جلسه حسابرس مستقل و بازرس قانونی گزارشی از وضعیت صورت های مالی شرکت شامل ترازنامه ، صورت های سود و زیان و جریان وجوه نقد برای سال منتهی به سی ام دیماه ۹۶ را از جمیع جهات مطلوب و نقطه نظرات خاص خود را ارائه کرد .

همچنین برنامه و بودجه دوره منتهی به ۳۰ آذر ۹۷ مطرح و مقرر شد با بازبینی مجدد و تنظیم آن براساس اهداف توسعه ای پیش بینی شده و سیاست های ابلاغی مسیر تعالی شرکت هر چه سریع تر پیموده شود .//

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :