اطلاعیه
در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید / دکتر افقهی : منتظر تغییرات اساسی در پیک بادپا هستیم – شرکت تعاونی شهریار
در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید / دکتر افقهی : منتظر تغییرات اساسی در پیک بادپا هستیم
۰۷ خرداد ۱۳۹۷ اخبار, دیگر

دکتر افقهی در جلسه تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت حمل ونقل کالای تهران (بادپا) با آرزوی قبولی طاعات وعبادات در ایام ماه مبارک رمضان، ابراز امیدواری کرد تا تغییرات جدید در این شرکت نقطه عطفی بر فعالیت های چند ساله اخیر آن باشد .

مدیرعامل هلدینگ شهریار همچنین با قدردانی از زحمات مدیرعامل سابق پیک بادپا گفت: در اصول مدیریت چرخش مدیریتی به نحو بهینه منشاء تحولات و اقدامات جدیدی خواهد بود .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، وی با اشاره براینکه تصمیم در خصوص ادامه فعالیت هیات مدیره و مدیران عامل شرکت ها بر مبنای عملکرد آنها است، گفت : با وجود تلاش شهریار برای ادامه همکاری با مجموعه قبلی اما مدل کار سنتی در فضای جدید رقابت پاسخگو نیست .

دکتر افقهی در خصوص مدیرعامل جدید نیز گفت : آشنایی کامل با مجموعه شهرداری، تجربه موفق پیمانکاری و بنگاه داری در حوزه شهرداری و انگیزه و شور جوانی از مشخصه های بارز مدیرعامل جدید بادپا است .

مدیرعامل هلدینگ شهریار تصریح کرد: بادپا در روند جدید فعالیت بایستی حرکت خود را در مسیر رو به جلو سرعت بخشد و با توجه به پتانسیل بالای بادپا انتظار می رود تا سهم این شرکت در خدمات پستی روند صعودی پیدا کند.

دکتر افقهی با بیان این جمله که بایستی همه ظرفیت های علمی و حرفه ای به کمک مدیرعامل جدید بیاید تا با بهره گیری از فناوری های جدید تحولات خوبی رقم بخورد ، افزود : در حال حاضر تکنولوژی های جدید ارتباطی حرف اول را می زند و برای عقب نماندن از رقیبان باید از آن بهره برد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود برنده شدن پیک بادپا به عنوان اولین اپراتوری بخش خصوصی پست را یک مزیت غیر قابل انکار دانست که به مجموعه فعالیت های این شرکت اضافه شده و تاکید کرد : این تحول افق روشنی را برای بادپا ترسیم می کند و متناسب با آن باید برنامه داشت .

در ادامه این جلسه مدیرعامل جدید پیک بادپا با تشکر از اعتمادی که هیات مدیره به وی کرده ، گفت: اهتمام من تغییر نگرش است نه تغییر رویکرد و برای پیشبرد کار نیاز به همکاری و همراهی مجموعه شهریار داریم .

همچنین دکتر علیخانی رییس هیات مدیره تجدید ساختار با نگاه به موضوعات جدید را یکی از کارهایی دانست که از هیات مدیره جدید انتظار می رود .

ترابیان مدیرعامل سابق بادپا نیز طی سخنانی با قدردانی از دکتر افقهی به جهت همراهی وی در طول یک سال و نیم گذشته ، گفت : عمر مدیریت در هر مجموعه ای سه تا ۴ سال است و من به همین اندازه نیز در بادپا بوده ام .

وی ابراز امیدواری کرد تا مدیرعامل و هیات مدیره با توجه به ایده های جدید موفقیت های خوبی را کسب کنند .

در این جلسه همچنین موضوعاتی چون توسعه استانی پیک بادپا ، توسعه اپلیکیشن ، بهره گیری از دانش و تجربیات در روند جدید بادپا مطرح شد.

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :