اطلاعیه
در دیدار با رییس شورای شهر اسلامی تهران // دکتر افقهی خواهان قطعی شدن و ابلاغ قراردادهای هلدینگ شهریار شد – شرکت تعاونی شهریار
در دیدار با رییس شورای شهر اسلامی تهران // دکتر افقهی خواهان قطعی شدن و ابلاغ قراردادهای هلدینگ شهریار شد
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ اخبار

در دیدار دکتر بابک افقهی مدیرعامل هلدینگ شهریار با مهندس محسن هاشمی رفسنجانی رییس شورای اسلامی شهر تهران در محل این شورا ، موضوع ضرورت بررسی برنامه های مجدد هلدینگ در تطبیق با اهداف اعلام شده شهردار جدید تهران و تصویب آن در شورای شهر تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار، دکتر افقهی در ابتدای این نشست توضیحاتی درباره ماموریت و فعالیت های هلدینگ شهریار که بیش از ۶۷ هزار سهامدار شامل کارکنان خدوم و زحمتکش شهرداری اعم از شاغل و بازنشسته را در خود جای داده است ، ارائه کرد .

وی همچنین از آمادگی هلدینگ شهریار جهت افزایش سطح همکاری با هدف حضور موثرتر شرکت ها در اجرای برنامه های اعلامی شهردار تهران و مصوبات شورای شهر خبر داد .

مدیرعامل هلدینگ شهریار در ادامه اظهار کرد: با توجه به سوابق همکاری با شهرداری تهران و آخرین صورتجلسات تنظیمی با شهردار سابق انتظار می رود در اجرای مصوباتی که در جهت حل مسائل و مشکلات موجود می باشد، دستور تسریع  صادر شود.

وی با انتقاد از تعلل های موجود در تعیین تکلیف هرچه سریع تر قراردادهای فیمابین از جمله پروژه بازیافت زباله های بیمارستانی، همچنین ابلاغ قرارداد زون توسعه صنعتی میدان میوه و تره بار با توجه به شرایط ارزی کشور  یادآور و خواستار قطعی شدن آنها شد .

دکتر افقهی بر آمادگی شهریار برای اجرای پروژه های مربوط به شهر هوشمند از جمله طرح های مربوط به برقی کردن خودروها و موتور سیکلت ها ، هدایت خودرو به پارکینگ های آماده ، تغییر الگوی استقرار جمعیت شهر تهران از نقاط بحرانی به نقاط مقاوم تر تاکید کرد .

وی با اشاره به انتخاب شهریار به عنوان اپراتور دوم پست از اعلام آمادگی برای همکاری با مدیریت شهری در این زمینه و همچنین جلب حمایت های لازم از مدیریت شهری برای استقرار هر چه بهتر پست خصوصی خبر داد .

در ادامه این نشست رییس شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت در جریان قرار گرفتن شهردار تهران در خصوص شهریار تاکید کرد و افزود: شورای شهر آمادگی لازم را برای اجرایی شدن همکاری های شهرداری و شهریار دارد.

مهندس هاشمی با استقبال از توسعه فعالیت های تعاونی کارکنان شهرداری بر پیگیری و رایزنی با شورای اسلامی شهر به خصوص کمیسیون برنامه و بودجه برای طرح درخواست ترک تشریفات مناقصات برای شرکت تعاونی شهریار تاکید کرد و از اعلام آمادگی خود برای انتقال نظر مثبت خود با این درخواست به سایر اعضا خبر داد.//

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :