اطلاعیه
معاون فنی و اجرایی عرف ایران : تابلوهای معابر در زیبا سازی شهر نقش مهمی دارند – شرکت تعاونی شهریار
معاون فنی و اجرایی عرف ایران : تابلوهای معابر در زیبا سازی شهر نقش مهمی دارند
۰۲ تیر ۱۳۹۷ اخبار

معاون فني و اجرايي شرکت عرف ایران در برنامه ی رادیویی “افق روشن” رادیو سلامت با موضوع “علائم ترافیکی و تاثیر آن در کاهش حوادث رانندگی” اظهار کرد : تابلوهای معابر در زیبا سازی شهر نقش مهمی دارند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، حسین تیموری کرمانی ، با ذکر توضیحی در باره هویت بصری در شهر افزود: منظره های شهری بسیار مورد توجه مردم قرار دارد و هچنین شاخصه های (المان ) مختلف در سطح شهر به هدایت مردم بسیار کمک می کنند.

وی از تابلوهای معابر به عنوان بخشی از مبلمان شهری یاد کرد و تصریح کرد: یکپارچگی تابلوها نقش بسزایی در زیباسازی، بهبود وضعیت شناسایی معابر و همچنین دسترسی سریع مردم به مقصد دارد.

تیموری با توجه به حال هوای فوتبالی این روزها و تب جام جهانی، شهر مسکو را مثال زد که در طراحی تابلوهایی با سیستم یکپارچه در زمینه ی هدایت شهروندان و مسافرین بسیار موفق عمل کرده است.

معاون فنی و اجرایی عرف ایران در ادامه تصریح کرد: یکسان سازی و به روز نمودن تابلوهای راهنمایی و رانندگی و تابلوهای هدایت کننده، نقش مهمی در کاهش ترافیک و افزایش فرهنگ رانندگی دارد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با توجه به مشکلاتی که مردم در باره تابلوهای سطح شهر در این برنامه زنده به صورت تلفنی با وی در میان گذاشتند ، نسبت به ساماندهی و نصب علائم مناسب اقدامات لازم توسط نهادهای مسئول صورت گیرد.

برچسب ها :
به اشتراک بگذارید :