۱۹
دی

ابوذر مختاری مدیرعامل جدید بهساز نگهدار شهر تعیین شد

در جلسه هیات مدیره شرکت بهساز نگهدار شهر، با حضور دکتر بابک افقهی مدیرعامل هلدینگ شهریار و مهران شیراوند مدیرعامل سازمان همیاری های شهرداری استانداری تهران ، ابوذر مختاری به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار، دکتر افقهی همچنین در این جلسه که با حضور هیات  مدیره سابق و جدید شرکت بهساز نگهدار شهر برگزار شد؛ از خدمات حمید رضایی مدیرعامل سابق شرکت تقدیر و تشکر کرد .

در این جلسه که در فضایی بسیار صمیمی و دوستانه برگزار شد ؛ مدیرعامل هلدینگ شهریار با اشاره به ظرفیت های بسیار فراوان موجود در جذب پروژه های متعدد عمرانی و خدمات شهری در شهر و استان تهران و نیز سایر کلان شهرها بویژه شمولیت ماده ۳۱ قانون شهرداری ها برای این شرکت؛ از مدیرعامل و هیات مدیره جدید خواست تا با جهش در فعالیت های سودآور توقعات سهامداران را برآورده کنند.

وی با تشکر از شیراوند؛ مدیرعامل سازمان همیاری های استانداری تهران در تعامل بسیار خوب و سازنده وی با شهریار ابراز امیدواری کرد که در سطح استان تهران و وزارت کشور نیز ارجاعات پروژه های مهم به این شرکت در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه شیراوند؛ مدیرعامل سازمان همیاری ها با ابراز خرسندی فراوان از فضای همدلی و تعامل بسیار خوبی که با تعاونی شهریار برقرار شده است،  افزود: وجود شخصی چون آقای دکتر افقهی که دارای مسّولیت های بزرگ ملی بوده اند که ما از سالها قبل با ایشان آشنا بوده و همکاری کرده ایم و در حال حاضر نیز توفیق همکاری نزدیک را داریم بسیار خوشایند و امیدوارکننده است.

وی افزود: همه تلاش ما در استانداری تهران و مجموعه وزارت کشور ایجاد فضای همبستگی و همدلی برای توسعه فعالیت های اقتصادی با هلدینگ شهریار و هماهنگی کامل با این مجموعه و مدیریت ارزشمند آن است.

در ادامه مدیران عامل سابق و جدید شرکت به همراه روسای هیات مدیره سابق و جدید به ارائه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند .

در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات همکاران سابق تقدیر شد.

لازم به ذکر است  دکتر افقهی در حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت بهساز نگهدار شهر آورده است : با عنایت به تجربه موفق و با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی، براساس مصوبه هیات مدیره شرکت بهساز نگهدار شهر و  به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب می شوید .

امید است با اتکال به خداوند متعال و تعامل سازنده با همه مجموعه های مدیریتی شهری، استان تهران و نیز سایر کلانشهرها نسبت به طراحی، تدوین و اجرای فعالیت های اقتصادی متناسب با ماموریت آن شرکت با هدف ثروت آفرینی برای خانواده بزرگ سهامداران شرکت تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) و سازمان همیاری های استانداری استان تهران اقدام نمائید.

توفیق روز افزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند منان خواستارم.

یادآور می شود دکتر افقهی همچنین با  اهدای لوح تقدیر و هدیه از تلاش های رضایی در  دوران مدیرعاملی شرکت بهساز نگهدار شهر تقدیر و تشکر کرد.//