۳۱
اردیبهشت

در دومین جلسه معاونان و مشاوران هلدینگ در سال جاری// مدیرعامل هلدینگ شهریار : تلاش برای حضور در عرصه صادرات خدمات در وضع کنونی اقتصاد ایران دیگر فقط یک انتخاب نیست بلکه یک راهکار حیاتی برای بقاست

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، دکتر بابک افقهی برنامه ریزی برای صادرات به کشورهای سوریه و عراق و به ویژه استان بصره این کشور را مورد توجه قرار داد و گفت : پتانسیل بالایی برای صادرات کالا و خدمات ایرانی در این کشورها وجود دارد و باید از این فرصت برای ارتقاء شرکت های زیر مجموعه استفاده کرد .

وی از صادرات به عنوان یک الزام و ابزاری برای باز احیای شرکت ها نام برد و گفت: بایستی از بسترهای فراهم شده در این خصوص استفاده کرد و به طور خاص صادرات به استان بصره عراق و سوریه در دستور کار قرار گیرد .

دکتر افقهی تصریح کرد : فعال تر شدن در این کشورها کمک به احیای مجدد شرکت ها است .

در ادامه این نشست ؛تقی زاده به عنوان مشاور مدیرعامل و بازرس ویژه وی برای رسیدگی به شکایات پرسنل و سهامداران و نیز رسیدگی به شکایات پیمانکاران از شرکتهای تابعه و بررسی نحوه عملکرد مدیران شرکتها معرفی شد .

بررسی چگونگی اجرای طرح تخصیص برخی کالاهای اساسی به سهامداران و نحوه توزیع آن ، نحوه حضور هلدینگ در نمایشگاه مدیریت خدمات شهری در بغداد از جمله محورهای این نشست بود .

همچنین ارائه گزارش مراحل راه اندازی کمیته حسابرسی ، ارائه گزارش در باره نحوه سرمایه گذاری در باره برخی پروژه های مرتبط با موتورهای انژکتوری از دیگر موضوعاتی بود که این در نشست به بحث و بررسی گذاشته شد .امور مجامع نیز گزارشی از برگزاری مجامع شرکت ها  را ارائه داد .