۲۰
خرداد

تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نوین عرف

افقهی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل نوین عرف تاکید کرد:

 

مدیریت استراتژیک و استقرار تیم تصمیم گیری در بخش اجرایی/ ضرورت نگاه مدیریتی در کنار دلسوزی و وفاداری

 

طی مراسمی و با حضور بابک افقهی مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نوین عرف برگزار و سید احمد علوی به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت منصوب شد.
بابک افقهی در مراسم معارفه مدیر عامل شرکت نوین عرف ،  با تاکید بر چابک تر شدن در حوزه خدمات ترافیکی و ماموریت های نوین عرف گفت: دامنه ی فعالیت در حوزه ی علایم راهنمایی و رانندگی بسیار متنوع بوده و در هیچ یک از زیر مجموعه های شهرداری ماموریت مشابه این شرکت یافت نمی شود و این حوزه به عنوان بخش تعطیل ناپذیر مطرح است.
مدیرعامل هلدینگ شهریار، ضمن تقدیر از عملکرد بابایی سرپرست پیشین شرکت ،تصریح کرد: هم اکنون به دنبال پیگیری مسایل اخذ مطالبات وپیگیدی موضوعات مربوط به شرکت عرف ایران در قالب تشکیل هیات تسویه و ایجاد مدیریت جدید در نوین عرف هستیم.
وی کمبود دلسوزی و تعهد به کار را حلقه مفقوده برخی مدیران اجرایی دانست و ادامه داد: نگاه مدیریتی در کنار دلسوزی ووفاداری ، افزایش سود شرکت و سهامدارن را به همراه دارد.
افقهی در ادامه به تجربیات و انگیزه و تعهد مناسب علوی در مجموعه شهرداری و شورای شهر تهران اشاره کرد و افزود: با استقرار ایشان در مجموعه نوین عرف شاهد طلوع شرکتی با پتانسیل بالا و درخشان خواهیم بود .
مدیرعامل هلدینگ شهریار با تاکید بر مدیریت استراتژیک و استقرار تیم تصمیم گیری در بخش اجرایی ،گفت: دور بودن محل تصمیم گیری از اجرای پروژه ها در این شرکت  موجب پدید آمدن مشکلات جدی شده بود به طوری که بخش تصمیم گیری بدون اطلاع از منابع و امکانات موجود اقدام به اجرای پروژه می کرد که در بسیاری از موارد با شکست مواجه می شد.

اخذ ۴ میلیارد تومان در عرض ۴ ماه از شهرداری

در ادامه مهدی بابایی در مراسم تودیع خود با اشاره به دستاوردهای شرکت در مدت زمان ۶ ماه مدیریت وی ، گفت: ورود به مناقصات شهرداری ضمن پرداخت مطالبات کارمندان و بدهی سنوات قبل از جمله اقدامات انجام شده در این برهه زمانی است.
سرپرست سابق عرف ایران با بیان اینکه هم اکنون نوین عرف آمادگی لازم برای شرکت در مناقصات بزرگ کشور را دارد ، افزود: اساسنامه شرکت نوین عرف باز است که با توجه به شرایط فعلی ،فضای کاری مناسبی برای نوین عرف در حوزه زیبا سازی و خدمات رسانی شهری ایجاد می شود.

سود دهی عرف ایران در سال ۹۸

بابایی با اشاره به اخذ ۴ میلیارد تومان در عرض ۴ ماه از شهرداری تصریح کرد: پیش بینی می شود این رقم در سال ۹۸ به ۸ تا ۱۰ میلیارد تومان برسد.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد؛ نوین عرف به سود دهی قابل توجهی در سال جاری دست یابد که سود آن به طور مستقیم متوجه سهامداران شرکت خواهد بود.

اجرای برنامه پیشرفت تجاری نوین عرف در سال ۹۸

در ادامه علوی در مراسم معارفه خود ضمن تشکر از حمایت های افقهی گفت: هم اکنون در حال نهایی کردن برنامه پیشرفت تجاری برای نوین عرف هستم که تا ۱۰ روز دیگر نهایی می شود.
مدیر عامل نوین عرف شهریار با تاکید بر تدوین برنامه راهبردی مکتوب  برای این شرکت تصریح کرد: تدوین برنامه مکتوب ضمن کمک در اجرای برنامه های شرکت می تواند به مدیران بعدی نیز در اجرای پروژه ها کمک بسیاری کند.
وی ضمن در خواست حمایت مالی از نوین عرف طی ۲ تا ۳ ماه ادامه داد: به منظور اجرای برنامه پیشرفت تجاری نوین عرف در سه ماه اول کا ر نباید دغدغه تامین منابع مالی داشته باشیم و این امر منوط به حمایت مالی هلدینگ شهریار است.
در پایان افقهی با تاکید بر حمایت هلدینگ شهریار از برنامه پیشرفت تجاری نوین عرف گفت: در صورت داشتن تیم اجرایی قوی در نوین عرف همه ی توان مجموعه ی شهریار در خدمت همکاران این شرکت خواهد بود.
مدیرعامل هلدینگ شهریاربا تاکید بر استفاده از پتانسیلهای بالای نوین عرف تصریح کرد: پویا بودن شرکت نوین عرف  در عقد قرارداد با بخشهای مختلف شهرداری تهران و شهرستانها و … خود می تواند گویای توانایی بالای این شرکت باشد .