۲۶
خرداد

توسط هلدینگ شهریار و با مشارکت شهرداری تهران /مرحله اول توزیع کالای اساسی از امروز آغاز می شود

مدیرعامل شرکت توزیع کالاهای اساسی هلدینگ شهریار از آغاز مرحله اول توزیع ۳ قلم کالای اساسی در مناطق ۲۲ گانه و در میان کارکنان شهرداری تهران از امروز ۲۶ خرداد ماه خبر داد .

«مهدی اخ الصنایع » در گفت وگو با مركز ارتباطات و امور بین الملل هلدینگ شهریار با اشاره براینکه مرحله اول ثبت نام و توزیع به مدت یک هفته خواهد بود، افزود: با حمایت های مدیرعامل هلدینگ شهریار و هیات مدیره سهمیه لازم را با کمک اتاق تعاون و از طریق شرکت مادر تخصصی بازرگانی دریافت کردیم که پس از بسته بندی آماده توزیع شده است .

وی توزیع اقلام اساسی برای اولین بار در میان جمعیتی حدود ۷۰ هزار نفر کارکنان و بازنشستگان شهرداری را اقدامي بزرگ عنوان کرد و گفت : اکثر کارکنان شهرداری تهران سهامداران شهریار هستند و تمهیداتی صورت گرفته تا آن دسته از کارکنان غیرعضو در صورت تمایل با مراجعه به سایت رفاهی www.refahi-shahryar.com نسبت به عضویت در هلدینگ و استفاده از این امکانات اقدام کنند .

وی در باره نحوه توزیع ۱۰ کیلوگرم برنج ، ۲٫۵ کیلوگرم شکر و ۲ بطری روغن مایع ۸۱۰ گرمی گفت : به این جهت امروز در جلسه ای با مدیران رفاهی مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران هماهنگی های لازم جهت توزیع انجام شد .

مدیرعامل شرکت توزیع کالای اساسی هلدینگ شهریار با بیان اینکه اطلاعات توزیع در اختیار مدیران رفاهی مناطق ۲۲ گانه گذاشته می شود، ادامه داد: آنها در باره روند کار نیز توجیه می شوند .

وی در باره چگونگی ثبت نام و دریافت اقلام اساسی نیز توضیح داد: متقاضیان در مناطق شهرداری می توانند نسبت به ثبت نام و دریافت فرم خرید کالا در سایت رفاهی اقدام کنند و پس از آن به مدیران رفاهی منطقه مراجعه و نسبت به پرداخت هزینه کالا و دریافت کالای خود اقدام کنند.

اخ الصنایع با بیان اینکه نرخ اقلام توزیعی پایین تراز قیمت اعلامی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان است ، ادامه داد : ثبت نام برای خرید اقلام اساسی کاملا اختیاری بوده و هیچ اجباری وجود ندارد .

وی در باره تهمیدات صورت گرفته برای کارکنان بازنشسته نیز گفت : آنها همانند سایر سهامداران نسبت به ثبت نام ، تهیه فرم خرید اقدام می کنند ، با این تفاوت که آنها می توانند هزینه خرید را در درب منزل پرداخت کنند و اقلام آنها نیز توسط پیک بادپا ( وابسته به شهریار) بدون پرداخت هزینه به دست آنها می رسد .

اخ الصنایع در پایان افزود: مرحله دوم توزیع کالاهای اساسی در میان شرکت ها و سازمان های شهرداری تهران انجام می شود .