۰۵
تیر

آغاز مرحله ثبت نام و توزيع اقلام كالاهاي اساسي در بين بازنشستگان محترم شهرداري تهران

مديرعامل هلدینگ شهریار خبر داد:
بازنشستگان شهرداری تهران کالاهای اساسی را درب منزل تحویل می گیرند

مدیر عامل هلدینگ شهریار از اجرای مرحله ي توزیع اقلام کالاهای اساسی بین کارکنان بازنشسته شهرداری با همکاری شرکت پیک بادپا خبر داد.
به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل هلدینگ شهریار بابک افقهی با اشاره به اجرای مرحله به مرحله توزیع اين اقلام افزود: توزیع سه قلم کالای اساسی با همکاری مدیران رفاهي مناطق شهرداری در بين كاركنان مناطق به پایان رسید و هم اکنون توزیع این اقلام بین بازنشستگان شهرداری در دست اجرا است.
افقهی با بیان اینکه حدود ۹ هزار نفر از بازنشستگان شهرداری از سهامداران تعاوني شهریار هستند، تصریح کرد: به منظور ارایه بهتر خدمات رسانی به بازنشستگان تفاهم نامه ای با شرکت بادپا منعقد و مقرر شد کالاها به صورت رایگان (حمل و نقل)توسط پیک بادپا به بازنشستگان عزیز تحویل داده شود.
مدیر عامل هلدینگ شهریار با تاکید بر تکریم و ارائه خدمات ویژه به بازنشستگان شهرداری تهران گفت: طبق هماهنگی های به عمل آمده مقرر شده است هر گونه خدماتی که به کارکنان و سهامداران فعلی ارائه می شود به طور ویژه به بازنشستگان ارائه گردد.
افقهی با ذکر اینکه هزینه کالاهای اساسی به صورت مصوب و یکپارچه درب منزل دریافت می شود ،ادامه داد: اعلام درخواست کالا از طریق ارسال سه مرحله پیامکی ثبت و پس از آن مراحل ارسال بسته انجام می شود.
به گفته افقهی در صورت عدم ارسال پیامک به برخی بازنشستگان این امر توسط شرکت توزیع کالای اساسی هلدینگ شهریار پیگیری و سیستم پیامک برای این افراد نیز فعال خواهد شد ضمن آنکه طبق هماهنگی به عمل آمده با پیک بادپا قبل از ارسال اقلام ، از طریق سامانه ۸۲۸۲ بمنظور ارسال دقیق كالا، با بازنشستگان ، تماس نیز گرفته می شود .