۱۳
مرداد

دو اولویت اصلی نوین عرف در افق جدید فعالیت ها

مدیرعامل نوین عرف شهریار می گوید : کیفیت بالای محصولات و خدمات و سرعت عمل در جلب رضایت کارفرمایان دو اولویت اصلی این  شرکت در دوره جدید فعالیت خود است که این امر موجب دریافت پیشنهادات کاری جدیدی از مناطق مختلف شهرداری تهران شده است .

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل هلدینگ شهریار، “سید احمد علوی “‌ در گفت وگویی اظهار کرد :‌ نوین عرف به عنوان یکی از شرکت های فعال زیر مجموعه هلدینگ شهریار هم اکنون رنگ مورد نیاز برای ارائه خدمات خود را با بالاترین کیفیت در محل شرکت تولید می کند .

مدیر عامل نوین عرف تصریح کرد :‌ نوین عرف همچنین در حال احیای فعالیت های خود در سطح شهر تهران است ، از این رو پیشنهادات کاری جدیدی نیز به این شرکت ارائه شده است. منطقه ۷ شهرداری تهران نیز اولین منطقه ای است که شرکت آن را به عنوان یک موقعیت و پایلوت اقدامات انتخاب کرده است .

وی در باره خدمات ارائه شده توسط نوین عرف شهریار نیز گفت :‌ شرکت با بهره مندی از ماشین آلات و تجهیزات اختصاصی پیشرفته و سیستم های نرم افزاری گرافیکی و سخت افزاری روز نسبت به تولید انواع تجهیزات ترافیکی و استانداردسازی ایمنی ترافیک گام‌های بلندی برداشته است.

علوی در باره بخش جدید شرکت یعنی دپارتمان شهر هوشمند گفت: دوربین های ثبت تخلف و پردازش تصویر و نرم افزارهای هوشمند پارک حاشیه ای و پارکینگ ها از جمله این موارد است.

مدیرعامل نوین عرف شهریار افزود:‌ طراحی و ساخت انواع تابلوهای راهنمای مسیر راهنمایی و رانندگی انتظامی تزیینی نقشه راهنما و تبلیغاتی ، ساخت انواع نرده ایمنی هندریل و گاردریل با خاصیت انعطاف پذیری و طرح های نوین بر اساس استاندارد های ترافیکی بین المللی ، طراحی و ساخت انواع ایستگاه های BRT نیمکت‌های نوری ، پل عابر پیاده و المان های شهری ، خط کشی بزرگراه ها و معابر و اجرای نشانه های ترافیکی با انواع رنگ های سرد و گرم توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک رنگ هایی که ماندگاری بالا با محیط زیست نیز سازگار است ، از جمله فعالیت های نوین عرف شهریار محسوب می شود .

یادآور می شود :‌ مشاوره، طراحی ، اجرای تعمیرات و نگهداری ،نظارت و پشتیبانی ، انجام کلیه امور خدمات پیمانکاری انواع پروژه های راه سازی و راهداری و ساختمانی و پروژه های عمرانی و خرید و فروش با موضوع شرکت در مزایده ها و مناقصات بخش خصوصی و دولتی و مشارکت و عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و اخذ وام و تسهیلات بانکی ، اجرای ضمانت نامه های خدمات شهری و بهسازی و نگهداشت محیط شهری ، فضای سبز ، زیبا سازی ، مشارکت و سرمایه گذاری ساختمانی و عمرانی با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله تکالیف اساسنامه ای شرکت نوین عرف شهریار است .