۱۶
شهریور

هلدینگ شهریار عنوان “سفیر تعاون استان تهران” را از آن خود

شرکت تعاونی شرکت تعاونی تولیدی ،‌ توزیعی کارکنان شهرداری تهران ( شهریار ) عنوان ” سفیر تعاون استان تهران ” را در چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان تهران از آن خود کرد .

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل هلدینگ شهریار ،‌ در این مراسم که با حضور معاون وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی؛مشاور عالی وزیر، نماینده مردم تهران در مجلس؛ مدیران کل وزارت متبوع و مدیرکل استان تهران در سالن تلاش وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و به صورت پخش زنده شبکه خبر،برگزار شد، لوح افتخار چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان تهران به دکتر بابک افقهی مدیرعامل هلدینگ تعاونی کارکنان شهرداری تهران- شهریار -ارائه شد.

در لوح افتخار به امضای پروانه رضایی بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران خطاب به دکتر بابک افقهی مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی، ‌توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار )‌آمده است: بی شک تعاونگران به عنوان منادیان عدالت اجتماعی و اقتصادی و مروجان فرهنگ برابری کرامت و عزت انسان ها در عرصه های مدیریتی ازشان و منزلت و وجاهت ویژه ای برخوردار هستند و تکریم و تعظیم آنان در حوزه های گوناگون اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی واجب و لازم است .

در حالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است انتخاب تشکل تعاونی تحت مدیریت شما به عنوان “سفیر تعاون استان تهران ” در چهاردهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان تهران قابل تقدیر است .

یقینا این موفقیت ارزشمند محصول خرد جمعی و تلاش های نظام مند و نهادینه و منسجم در مجموعه اعضای آن شرکت تعاونی است که امیدواریم در سال های آتی نیز با خلاقیت نوآوری و کارآفرینی سازمانی و با رعایت اصول هفتگانه جهانی تعاون استمرار و تداوم داشته باشد .

با آرزوی توفیقات روز افزون جنابعالی، هیات محترم مدیره و اعضای گرانقدر آن شرکت تعاونی ، امیدواریم همواره در حوزه مسئولیت های اجتماعی و توسعه فرهنگ تعاون و یاریگری و انتقال آن به عموم علاقه مندان موفق و موید باشید.