۰۵
مهر

مدیر عامل شرکت نوین عرف خبر داد: رایزنی با سه کشور برای انعقاد قراردادهای جدید/ تامین و تحویل تابلو به کشور عراق

مدیرعامل شرکت نوین عرف از رایزنی با کشورهای عراق، سوریه و افغانستان برای انعقاد قراردادهای جدید حمل و نقل و ترافیک خبر داد و گفت: امسال در کشور عراق یک قرارداد در خصوص تامین تابلو انجام و تحویل شده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، سید احمد علوی، در گفت و گویی عنوان کرد:‌ شرکت نوین عرف که ادامه دهنده راه شرکت عرف ایران است، به واسطه بیش از ۲۳ سال سابقه در زمینه تامین تجهیزات حمل و نقل و ترافیک، مشاوره و صادرات به عنوان یک برند مورد اطمینان در شهرهای مختلف کشور و همچنین در مجامع بین المللی شناخته شده است.

وی با اشاره به اینکه بازارهای هدفی که هم اکنون برای صادرات تعریف کرده ایم، بیشتر در کشورهای همسایه مثل عراق، سوریه و افغانستان است، افزود: در شرایط کنونی تبادل مالی و ارائه خدمات با کشورهای همسایه راحت تر است. امسال در کشور عراق یک قرارداد در خصوص تامین تابلو انجام و تحویل شده است.

مدیرعامل شرکت نوین عرف تصریح کرد: در کشور افغانستان مذاکرات انجام شده و تا مرحله انعقاد قرارداد پیش رفته ایم. اما انعقاد قراردادهای خارجی به دلیل اخذ مجوزهای مورد نیاز از کشور مقابل زمان بر است.

علوی ادامه داد: برای راه اندازی و تجهیز مرکز کنترل ترافیکی یکی از شهرهای عراق مذاکرات لازم انجام شده و در چند ماه آینده این مذاکرات به مرحله قرارداد و اجرا می رسد.

مدیر عامل شرکت نوین عرف افزود:‌ پس از این سه مذاکره و انجام تعهدات پیشین در کشور عراق حال پیگیری برای رسیدن به بازارهای جدید هستیم. البته برخی از کشورها هم پیگیر مذاکرات جدید بوده اند که امیدوارم به زودی به نتیجه برسند.