۲۸
دی

با اخذ نتیجه مطلوب/ ممیزی استقرار نظام مدیریت HSE در شرکت خودرو سرویس شهر انجام شد

فرآیند ممیزی استقرار نظام مدیریت HSE در شرکت خودرو سرویس شهر با حضور کارشناسان موسسه كيفيت مدبر سامانه آرين و نماينده شركت QMS ايتاليا با اخذ نتیجه مطلوب انجام شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل هلدینگ شهریار به نقل از شرکت خودرو سرویس شهر، كارشناسان شركت بين‌المللي QMS ايتاليا به نمایندگی از شورای عالی سامانه مدیریت سلامت، ایمنی و بهداشت (HSE-MS) شهرداری تهران، روز يك‌شنبه پانزدهم دی ماه با حضور در محل شركت خودرو سرويس شهر و سایت‌های عملیاتی، بررسی و ارزیابی خود را از نظر انطباق اقدامات صورت گرفته با الزامات قانونی، خط‌مشی و استاندارد و مقررات HSE در این شرکت انجام دادند.

ارزیابی‌هایی که در نهایت به اخذ نتیجه مطلوب انجامید و بر این اساس در جلسه اختتامیه آیین ممیزی، صدور گواهی‌نامه استقرار سامانه مديريت بهداشت، ايمني و محيط‌زيست برای شرکت خودرو سرویس شهر مورد تایید قرار گرفت.

یادآور می شود ‌ شرکت خودرو سرویس شهر طی یکسال گذشته و بر اساس تعهد خود به اجرای بخشنامه الزام شهرداري تهران به استقرار سامانه مديريت بهداشت، ايمني و محیط‌زیست در واحدها با هدف توسعه پایدار و اجرای نظام مديريت بهداشت، ايمني و محیط‌زیست، طبق تفاهم‌نامه‌ای با دبيرخانه شوراي عالي سامانه مديريتHSE  شهرداري تهران اقدام به بسترسازی برای استقرار سامانه مديريت HSE  در این شرکت کرد./