۰۴
تیر

مدیرعامل جدید تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) معارفه شد

در آیین تکریم ، تجلیل ومعارفه مدیرعامل تعاونی تولیدی ،توزیعی کارکنان شهرداری تهران از خدمات ارزنده دکتر بابک افقهی تقدیر بعمل آمده و دکتر علیرضا فیروزی بعنوان مدیرعامل جدید هلدینگ شهریار معرفی گردید.
به گزارش مرکز ارتباطات و اموربین الملل هلدینگ شهریار ، در این نشست که با حضور اعضای هیئت مدیره،تورج فرهادی شهردار منطقه۶، مدیران عامل و برخی پیشکسوتان شهرداری تهران برگزار شد، پژمان پشمچی زاده ضمن تشریح شرایط تعاونی در سال‌های گذشته، مدیریت بحران، شفاف سازی، ساماندهی حقوقی و تملیکی دارایی های شهــریار را از دستاورهای مهم مدیریتی افقهی برشمرد و از سعی و تلاش تمامی اعضای هیئت مدیره دوره گذشته تعاونی و شرکت‌ها، مدیران عامل و همکاران تقدیر و تشکر بعمل آورد.


رئیس هیئت مدیره هلدینگ شهریار، شروع فصلی نوین با تیم مدیریتی جدید بهمراه نگاهی نو در سال جهش تولید را از علل انتصاب مدیرعامل جدید قلمداد کرد و افزود:
در بررسی هایی که توسط اعضای محترم هیئت مدیره صورت گرفت، در یک تصمیم جمعی تمامی شاخص‌ها به دکتر علیرضا فیروزی، همکار خوش‌نام و با سابقه ما در شهرداری تهران منجر شد .

در ادامه این مراسم دکتر افقهی ضمن ارائه گزارش دوران ۳ ساله مدیریتی خود ، افزود؛
مجموعه شهریار در سال ۹۵ با انبوهی از مشکلات مواجه بود ، به گونه ای که اکثر شرکت ها مشمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت بودند و یک انباشت دیون ممتازه از سوی شرکت ها بابت تسهیلاتی که از بانک‌ها و بیمه دریافت کرده بودند برآنها مترتب بود که با تعامل و فضل الهی موفق به حل و فصل موضوعات شدیم.


وی با موضوع استقرار یک نظام مالی شفاف در شرکت‌های زیرمجموعه به بیان وضعیت آنها پرداخت و سپس به ساماندهی تملیکی و حقوقی هلدینگ شهریار در جهت احقاق حقوق سهامداران و هلدینگ اشاره‌کرد. افقهی در بخش انتهایی، پروژه بوستان ولایت، برگزیده شدن در مناقصه اپراتور دوم پست و عملکرد معاونت‌های داخلی و ایجاد زیرساخت‌های ارتباطاتی و امورسهام را از دیگر دستاوردهای دوران مدیریتی خود برشمرد.

در پایان دکتر علیرضا فیروزی مدیرعامل هلدینگ شهریار با تشکر از زحمات و خدمات تیم مدیریتی پیشین ، ارتقا جایگاه تعاونی در دوران مدیریتی ایشان را ویژگی مهم این دوره یاد کرد و در ادامه از حسن اعتماد هیئت مدیره تقدیر کرد.
مدیرعامل تعاونی کارکنان شهرداری تهران ، پاسخ‌گویی روشن و مستمر به ۶۷هزار سهامدار خدوم شهرداری تهران و تحقق بخشیدن حقوق تعاونی در پروژه‌ها و شراکت در شرکت‌‌های مشترک المنافع را در کنار رفاقت با شهرداری تهران از جمله رویکرد‌های اولیه خود دانست .
وی در انتها با اشاره به اینکه روزی چنین مراسمی برای او برگزار خواهد شد کسب آبروی بیش از پیش و عاقبت‌بخیری در دوران مدیریت خود را از خداوند متعال مسئلت داشت.