۰۱
مرداد

سامانه رفاهی سهامداران شهریار آغاز به کار کرد

علیرضا فیروزی مدیرعامل هلدینگ شهریار از آغاز به کار سامانه رفاهی سهامداران شهریار خبر داد .

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، دکتر فیروزی تصریح کرد: راه اندازی سامانه رفاهی سهامداران با هدف خدمت رسانی شایسته و بهره مند کردن خانواده بزرگ هلدینگ، از کالا و خدمات کیفی با قیمت مناسب صورت می گیرد.
مدیرعامل هلدینگ شهریار، خدمت رسانی مستمر و شفاف به بیش از ۶۷ هزار سهامدار خدوم شهرداری تهران را از وظایف اصلی این هلدینگ برشمرد و افزود: سامانه رفاهی از طریق آدرس refahi-Shahryar.com در دسترس عموم سهامداران قرار خواهد گرفت.
وی درباره نحوه ارائه خدمات به سهامداران از طریق سامانه نیز توضیح داد:‌ این شرکت در فاز نخست اطلاعات بیش از ۱۰۰ مجموعه دولتی، خصوصی و حمایتی را بر روی سایت شرکت آتیه تجارت شهر قرار داده است.
به گفته وی ، در فاز دوم امکان فروش کلیه کالاهای اساسی و مورد نیاز از طریق سایت فراهم می‌شود و سهامداران می‌توانند به‌صورت آنلاین کالاهای اساسی و ضروری موردنیاز خود را خریداری کنند.
فیروزی با تصریح بر این مطلب که توزیع کالا و ارائه خدمات رفاهی به‌صورت یکپارچه برای همه سهامداران و بدون هیچ تبعیضی صورت می گیرد ، ادامه داد: ‌سامانه هیچ‌گونه مراجعه حضوری ندارد و تمامی خدمات از طریق معرفی‌نامه سایت و بارکد ارائه‌شده صورت می‌گیرد.
دکتر فیروزی در ادامه با اشاره به مأموریت‌ها ، اهداف مجمع عمومی هلدینگ و درخواست سهامداران عنوان کرد:‌ شرکت آتیه تجارت شهریار که به‌صورت تخصصی مشغول انجام فعالیت های بازرگانی و ارائه خدمات رفاهی می‌باشد، زمینه‌ای جهت استفاده کلیه سهامداران از خدمات رفاهی خواهد بود .
مدیرعامل هلدینگ شهریار این موضوع را نیز گفت که به زودی این سامانه در قالب اپلیکیشن چندمنظوره آماده ارائه خدمات به سهامداران خواهد بود .
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط بین الملل هلدینگ شهریار، سهامداران می‌توانند پیشنهاد‌های خود را جهت انعقاد قرارداد با مجموعه‌های خدماتی – که ازنظر آن‌ها شرایط مناسبی را برای همه اعضا فراهم می‌کند- از طریق قسمت «تماس با ما» در سایت، به این شرکت معرفی کنند.
ایشان در بخش دیگری از این گفت وگو محدودیت های ایجاد شده به دلیل وجود ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را مورد توجه قرار داد گفت:‌ با توجه به پتانسیل شرکت در حوزه گردشگری به‌محض فراهم شدن شرایط مناسب، آمادگی ارائه یبش از ۲۰ خدمات گردشگری و تورهای مسافرتی وجود دارد که امید است این مهم نیز در آینده ای نزدیک محقق شود.