۰۵
شهریور

دو انتصاب در هلدینگ شهریار /معاون مالی و اداری و مدیر حقوقی منصوب شدند

دکتر علیرضا فیروزی مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان شهرداری تهران ( شهریار) در احکامی جداگانه معاون مالی و اداری و مدیر حقوقی شرکت را منصوب کرد .

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل هلدینگ شهریار، طبق این احکام آقای «افشین جباری» به سمت معاون مالی و اداری و آقای «امیر رضا نجفی » به سمت مدیر حقوقی شرکت منصوب شدند .

در ابتدای حکم انتصاب این مدیران آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و رویکرد عملگرا و دانش محور شما و تجارب علمی و عملی ارزشمند جنابعالی در طول سالیان متوالی خدمت در مجموعه خانواده بزرگ شهرداری تهران به این مسئولیت منصوب می شوید .

دکتر فیروزی در حکام انتصاب بر رعایت همه جوانب شرعی و قانونی، امانت داری مقررات مربوطه ، توجه به منافع و مصالح سهامداران، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی متعهد و مجرب و نیز اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و مدیریت راهبردی شرکت های تابعه در راستای عمل به اهداف تعیین شده به ویژه اصول و سیاست های کلی خلق ثروت برای کارکنان و بازنشستگان شهرداری و صیانت از حقوق ایشان تاکید کرده است. .

در پایان آمده است: توفیق شما را در خدمت خداپسندانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سهامداران عزیز از درگاه ایزد متعال خواستارم ./