۲۹
آذر

سامانه تلفن گویای « شَهـــــــرْ یٰار» افتتاح شد

مدیرعامل هلدینگ شهریار از راه‌اندازی مرکز ارتباط گویای با سهامدران « شَهــــــــــرْ یٰار» خبر داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اموربین الملل تعاونی شهر- یار، علیرضا فیروزی افزود: در راستای هوشمند سازی و دریافت آسان و یکپارچه خدمات الکترونیک و همچنین کاهش مراجعات حضوری علی الخصوص در ایام فراگیر شدن ویروس کرونا، مرکز ارتباط با سهامداران تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شهر-یار) به منظور پاسخگویی به سوالات و دریافت بازخورد از فعالیت ها و ارائه اطلاعات سهامداری و رفاه حال سهامدران با اختصاص شماره ۵رقمی (۰۰۰)۷۹۱۵۳ آماده خدمت رسانی است.
فیروزی افزود؛ با راه اندازی این سامانه سهامداران و تمام ذی‌نفعان در هر زمان و مکان و با سریع‌ترین و ساده‌ ترین امکانات می توانند با تعاونی ارتباط برقرار کرده و سوالات،نظرات ، شکایت و مغایرت خود را از کانال های مختلفی که طراحی شده است ارسال و پاسخ های لازم را در اسرع وقت دریافت نمایند.

وی اظهار داشت در حال حاضر پاسخگویی و رسیدگی به درخواست های ثبت شده در این سامانه باستثناء مکالمه با کارشناسان سهام که در ساعات اداری انجام می شود مابقی خدمات بصورت ۲۴ساعته می باشد.

مدیرعامل تعاونی کارکنان شهرداری تهران در پایان این مرکز را بعنوان محور ارتباطی با سهامداران در تعاونی کارکنان شهرداری تهران(شهریار) نامید و آن را دومین مرحله از روند مخاطب محور شدن این مجموعه بعد از راه‌اندازی نرم‌افزار جامع خدمات «شهر-یار» عنوان کرد.