۲۹
اردیبهشت

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت های فنکاش و بازرگانی کارکنان شهرداری تهران برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت های فنکاش و بازرگانی کارکنان شهرداری تهران برای دوره مالی منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، با حضور صاحبان سهام در محل دفتر مرکزی تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شهر یار) برگزار شد و طی این جلسه، گزارش‌های مالی سالانه و خلاصه عملکرد هیئت‌مدیره به سهامداران این شرکت ارائه شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اموربین الملل هلدینگ شهر یار ، بنابر اعلام امور مجامع این شرکت، در ابتدای مجمع عمومی عادی سالانه این شرکتها گزارشی جامع از عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ دی ۱۳۹۹ به حاضرین ارائه شد. در این گزارش عملکرد شرکت طی ۴ فصل کاری سال در حوزه‌های مرتبط با استراتژی‌های کلان، تشریح شد و همچنین گزارش حسابرس مستقل و بازر قانونی شرکت نیز به سمع و نظر حاضرین رسید.

در این جلسه که به ریاست علیرضا فیروزی، مدیر عامل تعاونی کارکنان شهرداری تهران برگزار شد، چالش‌های موجود در فضای کسب‌وکار این شرکتها در طی سال جاری مورد تحلیل و بررسی قرارگرفت. کاهش بهره‌وری ناشی از محدودیت‌های عملیاتی به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، ریسک‌های تجاری موجود در فضای کسب ‌و کار، شرایط نابه‌سامان اقتصادی و وجود نوسانات مختلف در شاخص‌های مهم اقتصادی، چالش‌های عمده شرکت بازرگانی کارکنان شهرداری تهران و فنکاش در طی سال مالی منتهی به ۳۰ دی ۱۳۹۹ بود که در این گزارش، نیز از راه‌حل‌های اتخاذشده توسط اعضای محترم هیئت‌مدیره و مدیران عامل شرکتهای مذکور برای برون‌رفت و گذار از این شرایط بیان شد.