۲۹
تیر

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت حمل و نقل کالای تهران(پیک بادپا) برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالانه پیک بادپا برای دوره مالی منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۹، با حضور تمامی اعضا و سهامداران در دفتر مرکزی تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شهر یار) برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اموربین الملل هلدینگ شهر یار ، در ابتدای جلسه از اهم اقدامات و فعالیت‌های این شرکت گزارش جامعی ارائه شد و میزان تحقق مصوبات مربوط به سال قبل تشریح گردید و همچنین گزارش حسابرس مستقل و بازر قانونی نیز به سمع و نظر حاضرین رسید.

در این جلسه که به ریاست مهدی بابایی، نایب رییس هیئت مدیره شرکت حمل و نقل کالای تهران برگزار می‌شد، کاهش بهره‌وری ناشی از محدودیت‌های عملیاتی به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، ریسک‌های تجاری موجود در فضای کسب ‌و کار از چالش‌های عمده این شرکت در طی سال مالی منتهی به ۳۰ دی ۱۳۹۹ شناسایی شد و اهتمام جدی برای تکرار سود در عملیات مانند سال گذشته با انگیزه افزایش، نسبت به مدت مشابه گذشته به عنوان یکی از اهداف اصلی پیک بادپا ارزیابی گردید.

در ادامه نیز راه‌حل‌های و تصمیمات اعضای هیئت‌مدیره و ابوالقاسم چیذری،مدیرعامل پیک بادپا جهت بهره‌گیری از حداکثر توان و ظرفیت پیک بادپا برای پیاده‌سازی و اجرای آزمایشی نسخه اولیه پلتفرم جامع پیک بادپا در دستور کار قرارگرفت.