۰۳
آبان

تقدیر از تعاونی کارکنان شهرداری تهران(شهر-یار) در شانزدهمین دوره معرفی تعاونی‌های برتر استانی و کشوری

شرکت تعاونی تولیدی، توزیعی کارکنان شهرداری تهران (شهریار) تندیس و لوح افتخار شانزدهمین دوره تعاونی برتر استان تهران را دریافت کرد.

شانزدهمین دوره مراسم تجلیل از تعاونی‌های برتر استانی و کشوری صبح روز سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ برگزار شد.
در این مراسم که به میزبانی استانداری پایتخت برگزار شد، مدیر مرکز ارتباطات و اموربین الملل هلدینگ شهر-یار تندیس و لوح تقدیر شانزدهمین دوره معرفی تعاونی های برتر استان تهران را دریافت کرد.
در این دوره از جشنواره تعاونی برتر، شاخص‌هایی نظیر استراتژی سازمانی، برنامه راهبردی ۵ساله، ارائه مدل کسب و کار هوشمند تعاونی، بهره‌گیری از خلاقیت و فناوری‌های نوین و میزان اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم مورد ارزیابی هیئت داوران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت.
در اختتامیه جشنواره تعاونی برتر که با حضور استاندار تهران، جمعی از مسئولان استانی و تعاونی‌های استان برگزار شد، نماینده هلدینگ شهریار ضمن تشریح ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تعاونی کارکنان شهرداری تهران بر مشارکت و گسترش فرهنگ تعاون در حوزه مدیریت شهری به خصوص در کلانشهرها تاکید کرد و خواستار صدور مجوز ترک تشریفات مناقصه برای فعالان و برگزیدگان بخش تعاون شد.
وی در پایان نیز ضمن تشکر از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برگزاری این مراسم، اجرایی شدن معافیت‌های مالیاتی قانونی را مطالبه کرد و گفت: قانونگذار به درستی برای بخش تعاون، معافیت‌های مالیاتی را پیش‌بینی کرده است اما در عمل این معافیت‌ها نادیده گرفته می‌شود که شایسته است اعمال این معافیت‌ها و تسهیل روندها هرچه سریعتر توسط اهرم‌های حاکمیتی وزرات‌خانه به مرحله اجرا دربیاید.
درحاشیه مراسم تجلیل از تعاونی‌های برتر نیز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بصورت ویدیو کنفرانس از ۲۶۸ طرح تعاونی در سراسر کشور نیز بهره برداری شد.
گفتنی است تعاونی شهر-یار در سه سال گذشته، علاوه بر کسب رتبه برتر در تعاونی های استانی، بعنوان تعاونی برتر ملی و سفیر تعاون کشوری نیز شناخته شده است.