۰۴
دی

سهامداران تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شَـــهرْ-یٰـار) نمایندگان خود را از طریق صندوق رأی انتخاب کردند

انتخابات نمایندگان تعاونی كاركنان شهرداري تهران (شَـــهرْ-یٰـار)، در ۴۳ حوزه انتخابیه و در ۴۶ نقطه شامل مناطق۲۲گانه، مراکز، ادارات کل و سازمان‌های شهرداری تهران برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل هلدینگ شَـــهرْ-یـار، پیرو صدور مجوز برگزاری مجامع عمومی سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ تعاونی کارکنان شهرداری تهران (شهر-یار) توسط ستاد مرکزی فرماندهی بیماری کرونا و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «بصورت دومرحله‌ای» و براساس تبصره ۳ ماده۳۳ قانون بخش تعاون جمهوری اسلامی ایران مرحله اول این مجمع طبق اعلام قبلی و آگهی رسمی منتشره در روزنامه همشهری و سایر بسترهای ارتباطی در روز یک‌شنبه مورخ ۲۸ آذر۱۴۰۰ و با دستورکار انتخاب نمایندگان توسط صندوق‌های رای در ۴۳ حوزه انتخابیه و در ۴۶ نقطه شهر تهران برگزار شد.
در پایان برگزاری این انتخابات، هیئت مدیره هلدينگ شَهرْ-یٰار با صدور پيامی از سهامداران تعاونی کارکنان شهرداری تهران(شَهرْ-یٰار) در این پویش صنفی مشارکت داشتند تشكر و قدردانی کردند.
در شرح این پیام آمده است؛ اينک كه به فضل الهی و با اعتماد شما سهامداران محترم، مرحله‌ای دیگری از رشد و بالندگی این تعاونی طی شد، بار اين مسئوليت بر دوشمان سنگينی مضاعفی خواهد داشت. لذا به پاس قدردانی از حسن اعتماد شما به خدمتگزاران خود، فرض و واجب می‌دانیم، صميمانه قدردان و سپاسگزار شما باشيم.
اميد است با تكيه به اين اعتماد و استفاده از تجارب گران سنگ گذشته و به بركت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام(ص)، حضرت صدیقه طاهره(س) آينده ای به مراتب روشن تر از گذشته برای خانواده بزرگ سهامداران تعاونی كاركنان و بازنشستگان شهرداری تهران (شَهرْ-یٰار) رقم بخورد.
در پايان این پیام نیز هیئت مدیره از تمامی دست اندركاران و همراهان برگزاری اين پویش فراگیر صنفی، در مناطق و مراکز مختلف شهرداری تهران، شرکت تعاونی کارکنان شهرداری تهران و همچنین شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ شَـــهرْ-یٰـار تقدیر و تشکر بعمل آورد.