نخستین آیین تجلیل از فرزندان نودانشجوی همکاران راننده شهرداری تهران با حضور رییس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خودرو سرویس شهر، این آیین با حضور مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، حبیب کاشانی، مهدی پیرهادی و سید احمد علوی از اعضای شورای اسلامی شهر، جواد مالکی مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، علیرضا محمودی آشتیانی مدیرکل پشتیبانی و افشین جباری مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر در سالن اجتماعات سازمان بازنشستگی شهرداری تهران برگزار شد.

مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران در این آیین با اشاره به اهمیت توجه به جایگاه خانواده، گفت: «توجه و ارج نهادن به خانواده همکاران راننده شهرداری تهران اقدامی ارزشمند است چرا که باعث دلگرمی و انسجام این خانواده بزرگ می‌شود.»

رییس شورای اسلامی شهر تهران با تبریک به دانشجویان برای پذیرفته شدن در معتبرترین دانشگاه‌های کشور، افزود: «پیشرفت و استقلال این کشور در گرو پیشتاز بودن در عرصه علم و دانش است. امیدوارم با قدم گذاشتن در این مسیر، برای شهر و کشورتان به بهترین شکل نقش‌آفرینی کنید.»

در ادامه افشین جباری مدیرعامل شرکت خودرو سرویس شهر نیز با تاکید بر اینکه این شرکت علاوه برکار فعالیت‌های خدماتی، رسالت و مسئولیت اجتماعی هم برای خودش قائل است گفت: «فلسفه برگزاری چنین مراسم‌‌هایی توجه به خانواده همکاران خوب‌مان است، موضوعی که به انحای مختلف ادامه خواهد داشت.»

وی افزود: «تلاش می‌کنیم با مساعدت و نگاه ارزشمند مدیریت ارشد شهرداری تهران نسبت به همکاران خدوم شرکت خودرو سرویس شهر، افزایش‌ نرخ سال آینده نیز به شکلی مناسب و متناسب با شرایط روز انجام شود. خدمت به همکاران راننده باعث افتخار است و با یاری خدا همه توان و ظرفیت‌مان را برای بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی این عزیزان به کار می‌گیریم.»

مهدی پیرهادی رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، حبیب کاشانی، سید احمد علوی و جواد مالکی رییس سازمان بازنشستگی شهرداری تهران از دیگر سخنران این مراسم بودند.

در این آیین از فرزندان رانندگان شهرداری تهران که پذیرفته شدگان دانشگاه‌های صنعتی‌شریف، تهران، علم و صنعت، خواجه‌نصیر، خوارزمی، الزهرا و دیگر دانشگاه‌ها در سراسر کشور بودند، تقدیر شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط